Tümosan pancar yeri sürüm

Guzel paylaşım.tek ceker oldugunu gorunce dahada sasirdim galiba konya topraklari kül gibi konyadan hangi marka pulluk videosu atsa boyle sasirtiyor.pancar yerini yanilmiyorsam makine ile sökmüşsünüz bizim burada makina ile sokulen yeri senin motorun bu pullukla bu sekilde suremez

Guzel paylaşım.tek ceker oldugunu gorunce dahada sasirdim galiba konya topraklari kül gibi konyadan hangi marka pulluk videosu atsa boyle sasirtiyor.pancar yerini yanilmiyorsam makine ile sökmüşsünüz bizim burada makina ile sokulen yeri senin motorun bu pullukla bu sekilde suremez

Ewt Konya toprağı ve makine sözümü oldugu halde böyle gidiyor bizim buranın toprakları rahat sürülür :)

• Beğen
Tepkiler: arapörenli

Maşallah çok güzel çekiyor. Hele bu kadar derinlik, senin geniş ara pulluk için gayet güzel. Videonun başında el freni lambasının yandığını gördüm. El frenin müşürü mü bozuk?

• Beğen
Tepkiler: pmyohayrani
Normal pullukta iş genişliği olduğu kadar iş derinliği de artıyor. Üstelik normal pulluk geniş ara pulluktan daha ağır. Bu sebeplerden dolayı örneğin normal 12 no pulluk, geniş ara 9 no pulluktan daha çok zorlar traktörü.

Pulluğun şase genişliğinden ziyade bıçaklarının büyük olmasıdır. Yani geniş ara 9 inç pulluğa 12 inçlik bıçak kullanılıyor. Tabi pulluğun bıçak takılan kısmı da buna göre ayarlı yapılıyor.