hayırlı olsun öncelikle ben HAYRABOLU'luyum kime yaptırdınız ismi göremedim sizin yerinizde arkadaki tellerin yerine halkalı yaptırsaydınız daha düzgün yapardı yeri bizdede var biz Bülent kardeşlere yaptırmıştık 5 metrelik hallkalı daha düzgün yapıyordu

hayırlı olsun öncelikle ben HAYRABOLU'luyum kime yaptırdınız ismi göremedim sizin yerinizde arkadaki tellerin yerine halkalı yaptırsaydınız daha düzgün yapardı yeri bizdede var biz Bülent kardeşlere yaptırmıştık 5 metrelik hallkalı daha düzgün yapıyordu
Vallah ismini bilmiyorum. Adam marka vurmuyor. Adamı da ben daha hiç görmedim. O yüzden ne desem yalan olur. Bildiğim kadarıyla tırmık çok yapıyor.
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Arkada sürgü olmayınca değişik geldi gözüme. Kimin ürünü bunlar?
Vallah markası yok. Ustanın adını söylemişlerdi. Ama çok oldu. Şuan ne desem yalan olur. Pazar günü gelecek. Minitiller için kırlangıç getirecek. O zaman öğrenirim. Bu tip köyde alan birkaç arkadaş var. Memnunlar. Sürgü bizim eski tirmikta var. Çok dalgalı oluyor tarla ondan bu tarz daha iyi olacak diye düşünüyoruz.
Benim tırmık şaseye zincirle askili bu daha güzel geldi gözüme zincir kırma sıkıntısı olmaz ama bundan önce tarla düz bi yüzey olmazsa traktör dalma yapinca bunuda daldirip dalga yapabilir hayirli olsun güle güle kullan
Bizim burada genelde bu tip sabit Şase var. Zincirli bi tane geçen sene aldılar. Ama tarlada görmedim.
Hayırlı olsun.arkada halka yerine mibzer stli tırmık olmuş.Tırmıktaki işlevini merak ettim halkadan avantajlı gibi duruyor
Kullananlar memnunlar. Bizde ondan tercih ettik. Minitiller için de gelecek aynı sistemden. Bu tırmık seninkinden galiba. Ben seninkine çok benzettim. Bir tek arka sistem farklı. Aynı usta yapıyor sanırsam.
Hayırlı olsun, bizim bölge içiç uygun değil bu tip. Taşlı arazi olduğu için sağlam şaseli ve dişlerin şaseden bağımsız hareket etmesi gerek. Buna en güzel örnek turan tarım...

Ekli dosyayı görüntüle 14221
O tarz yapanlarda mevcut. Ama bizim bölge de kullanan yok.
Hayırlı olsun Erkan güle güle kullanın.Fuarda sormuştum bende 4binden aşağı yoktu.İyi fiyata almışsınız.Tapanın yerini artık bu tel tırmıklar almış demek.
Fiyatlar genelde 4 civarı abi. Bende geçen seneden beri araştırmadayım. Sürgüye 500 tl istiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: parsibey
Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

Hayırlı olsun Erkan iyi günlerde kullanın malzemesi bizim buradaki tırmıklara göre zayıf geldi bende yiğitel kürümlü tırmık aldım bir kaç ay önce baya memnunum

Genelde hepsi aynı yapıya sahip buradakiler. Zaten üretenlerde hep aynı sanayide olan firmalar. O yüzden aynı malzemeyi kullanıyorlar aşağı yukarı.

Hayırlı olsun Erkan, güle güle kullan.
Bende Lüleburgaz fuarında bir tane 4mt lik sipariş verdim daha gelmedi, ben sürgülü terciğ ettim kırlangıçlar saplı yerlerde toplama yapabiliyor, ayarlardan derinliği az vermen gerekebilir bu seferde toprak kaba kalıyor. Ama sen daha önce kırlangıc sistemin köyde çalışmasını görmüşsün sanırım sizin toprak yapısına uyumlu sanırım kırlangıç sistemi.

Hayırlı olsun. Bu tırmıkların diskarolardan daha iyi iş çıkardığını söylüyorlar acaba doğrumu? Diskaro ile tarladaki toprağın hava alarak nemin kaçtığını söyleyen ziraat mühendisleri var. Tırmıkla toprak hava almadan alttan işlendiğinden nem kaybının daha az olduğunu söylüyorlar.