MF 5440 mı SAME VIRTUS J 110 MU.Fikirlerinizi bekliyorum

Galerinin bile elinde kalmış , y.parça ve servis durumu malum bir same ye o paralar vermem.

Lg nin telefonları kağıt üstünde çok iyi ama herkes iPhone alır.

Galericinin elinde kalmasinin sebebi parca midir bilmem ama bence pahali olusundan.Eskisehirde yedek parca ve serviste sikinti yok.parca tik elinde ustasi yillardir same deutzun icinde.Fikirleri degistirmek gerekir.Ben lg kullaniyorum 1.5 yil oldu tik demedi ama cevremdeki iphone ve samsungcular servisten tel gelmesini bekliyorlar.10 yildirda same kullanicisiyim ayni yil aldigimiz tum motorlarin disini kirdi.kimi satti ikinci ucuncu motoru aldilar kimi revizyon ettirip kullaniyor.bende daha orjinal debriyaj balatasini kullaniyorum.motor 7740 saatte

Galericinin elinde kalmasinin sebebi parca midir bilmem ama bence pahali olusundan.Eskisehirde yedek parca ve serviste sikinti yok.parca tik elinde ustasi yillardir same deutzun icinde.Fikirleri degistirmek gerekir.Ben lg kullaniyorum 1.5 yil oldu tik demedi ama cevremdeki iphone ve samsungcular servisten tel gelmesini bekliyorlar.10 yildirda same kullanicisiyim ayni yil aldigimiz tum motorlarin disini kirdi.kimi satti ikinci ucuncu motoru aldilar kimi revizyon ettirip kullaniyor.bende daha orjinal debriyaj balatasini kullaniyorum.motor 7740 saatte

Telefon örneğini saglamlik yönünden vermedim, piyasa yönünden verdim.

• Beğen
Tepkiler: arapörenli
Piyasasinin olmayışı kullanilmicak yada seveni yok anlamina gelmez.mesela zetor tutulmuyor parça servis sıkıntılı suan icin ilerde nolur bilmem.Ama ben degistircek olsam hic bakmadan zetor alirim.zevkler renlkler insanlara gore degisir.isteyen istedigini alir özgür
Madem bizim görüşlerimizi sorgulayacaksan ve renkler zevkler değişir diyorsan gelip burda hangisini alalım diye konu açıp kirlilik yapma. Suç bizde yorum yazıyoruz.

Madem bizim görüşlerimizi sorgulayacaksan ve renkler zevkler değişir diyorsan gelip burda hangisini alalım diye konu açıp kirlilik yapma. Suç bizde yorum yazıyoruz.

Sizin goruslerinizi sorgulamadim.mf 5440 yazanlar var onlara hic sorgulama tarzinda cvp verdim mi.Ama sen direk elinde kalmadan girdin servis parcaya kadar gittin.Bende bu ilde bu konuda bi sikinti olmadigini servisininde parcasininda oldugunu belirttim.Ama sen nasil algiladin orasini bilemem

:) daha da birşey demem.

Kırılmanın yada tartışmanın anlamı yok ademin kardes.ama senin dediginden şu çıkar yanlis anlama sameye para veren aptal gibi.bizler verdik parayi aldik vede memnunuz.siz oyle diyince oyle bi tepki verdim.Benim hatam varsa özür dilerim.siz yinede yorum yapiniz buna veya actigim baska konulara.ufak sürtüşmeler olabilir

Murat bey , takasa verilecek traktör kaç model ve kaca sayıyorlar. Gecen bi arkadaş bursa tarım fuarında 5450 için sıkı pazarlık yapmadan 185 isteyip 170 indiler diye yazmıştı.bu bicimdede fiyat kıyaslaması yapın derim.hatta sitemizdede konu actı ,kendisi case aldı galiba fuardan

Mehmet abi 2012 model 2000 saste gelmedi diye biliyorum.70000 veriyorlar traktore.motor erkunt 90 lux.

Mehmet abi 2012 model 2000 saste gelmedi diye biliyorum.70000 veriyorlar traktore.motor erkunt 90 lux.
Bazen bu traktör fiyatlarına akıl sır ermiyor. Fuarda 5450 serisini 170 bine bırakıp ,başka bi zamanda bi alt seri olan 5440 aynı parayı istedikleri zaman insan çelişkide kalıyor.
Bayilerin bi acayip satış politikası ve kar payı var .