MF 5440 mı SAME VIRTUS J 110 MU.Fikirlerinizi bekliyorum

Fiyat olarak ne diyorlarmış same ve 5440 mf ye.
Siz neden kubota m108 i önerdiniz , zetor seven biri olarak.

Erkuntun ustune mf ye 100000 sameye 95000.ben neden kubota onerdim bitane m108s var 125000 e 2016 model 80 saatte.para avantajinda dolayi.zetoru ben seviyorum forumdada oldugu gibi herkes parca servis diyor.riske girmek istemiyor.onun icin zorlayamam ikna eder aldiririm ama bi ariza acar beklerlerse yada servis sikintisi cekerlerse banada murat aldirmisti bunu belasini versin derse ne deri.

Erkuntun ustune mf ye 100000 sameye 95000.ben neden kubota onerdim bitane m108s var 125000 e 2016 model 80 saatte.para avantajinda dolayi.zetoru ben seviyorum forumdada oldugu gibi herkes parca servis diyor.riske girmek istemiyor.onun icin zorlayamam ikna eder aldiririm ama bi ariza acar beklerlerse yada servis sikintisi cekerlerse banada murat aldirmisti bunu belasini versin derse ne deri.
Haklısınız. Vallahi benimde canım gidiyor yap bi cılgınlık al gel 110 luk yada 120 lik bi zetor diye . ama işin diger yönüde haliyle insanı düşündürüyor.
Hayırlısı olsun artık kubotada güzel makina öneriniz yerinde ,benimde sevdigim hoşuma gidenen bi makina.zetor olmazsa tercihlerim arasındaki traktörlerden kubota.
Erkutu kaça sayıyorlar, kubota digerlerine bakarak baya hesaplı toplamda 125 bin istiyorlarsa

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: arapörenli
Haklısınız. Vallahi benimde canım gidiyor yap bi cılgınlık al gel 110 luk yada 120 lik bi zetor diye . ama işin diger yönüde haliyle insanı düşündürüyor.
Hayırlısı olsun artık kubotada güzel makina öneriniz yerinde ,benimde sevdigim hoşuma gidenen bi makina.zetor olmazsa tercihlerim arasındaki traktörlerden kubota.
Erkutu kaça sayıyorlar, kubota digerlerine bakarak baya hesaplı toplamda 125 bin istiyorlarsa

Benim durumum olsa ben dusunmem zetor alirim.tek elden kendin kullancaksan sende bi cilginlik yapabilirsin.

Şahsi düşüncem. Satarken kazanayım diyorsan mf tabiki pazarı çok iyi . Fakat yakıt ve konfor diyorsan ve uzun süreli kullanırım dersende sameyi tercih ederdim . Caseye gelince avrupa olmadığı sürece tercih etmem .

• Beğen
Tepkiler: arapörenli

samenin yakıtı çok daha azdır
buna herkes kanaat eder..
sen geri kalan değerleri karşılaştır bence

Yakittan suphemiz yok zaten abi.motor saglamliginda,vites sayisi olarak same ustun.stop&go var 4 kademe kuruk mili kabin ici dizayn samede iyi arkadasta eski mfci olmasina ragmen sameyi begendi ama bakalim napacaklar.okadar parayi baglamaktan terettut ediyor

Kendimce bir değerlendirme yapmak gerekirse bir MF kullanıcısı olarak same bazı açılardan üstün.Açıklarsak:
SAME:110 hp;440 nm tork,Common rail enjeksiyon,Direksiyon dönüş açısı çok iyi.Yakıt tüketimi daha iyi
MF5440:102 hp 405 nm tork,Düz pompa (Bol dumanlı);ancak Kabin daha geniş ve rahat,Dingil mesafesi daha iyi ayrıca ön ağırlık konumu da güzel(ağır ekipmanlar için çok önemli) ve yadsınamaz bir gerçek ikinci el değeri çok çok iyi.

Teknik bilgiler SAME2den yana lakin konu ülkemiz olunca aniden MF oluveriyor. Şahsi fikrimdir...