ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS CRD MT -- TRAKTÖRMETRE PROĞRAMI

Ercan abi eline sağlık.Programi izledim erkunt ilerlemeye devam ediyor kabin süspansiyonu falan gayet güzel yanliz kabin izalasyonunu bu modelde halledememisler hala içeri çok ses alıyor birde o lastikler deki ağırlık pek hoş değil onun yerine öndeki ağırlıkların kilosunu attirsalar çok daha güzel olur...

Vites kolu gerçekten de bu kadar sert mi yani yoksa bu traktöre özgü muydu? Onun dışında yeni Haşmet gerçekten güzel olmuş jant rengi çok basarili. Kabin süspansiyonu övgüyü hak ediyor baya bir emiyor darbeleri ve yaylanma hissi de yolda oldukça iyi olacaktır. Çekiş olarak Perkins daha iyi galiba. Özellikle hicbir bayılma olmaması takdiri hak ediyor. Erkunt iyi yolda birazda fiyatları aşağı cekerlerse iyi olacaktır.

62d6463165981444047e80ace147cd66.jpg

Tam disktiller sürümüne başlarken hortum patlattı haşmet denede bile hortum sıkıntı yaptı nedir bu erkuntun hortumdan çektiği

• Beğen
Tepkiler: ismail_17

Tam disktiller sürümüne başlarken hortum patlattı haşmet denede bile hortum sıkıntı yaptı nedir bu erkuntun hortumdan çektiği

Fren hidrolik hortumun un bu şekilde patladigini düşünmek bile korkutucu. Eminim ayni hortumu kullanmışlardır. Para kazanmak için kistiklari şeylere bakin rezillikten başka birşey değil bu.
Fatih hocam sizde fren hortumu patlamıştı galiba değil mi?

Fren hidrolik hortumun un bu şekilde patladigini düşünmek bile korkutucu. Eminim ayni hortumu kullanmışlardır. Para kazanmak için kistiklari şeylere bakin rezillikten başka birşey değil bu.
3 kere dreksiyon hortumu 1 kere hidrolik hortumu 1 kere fren hortumu patlattım alan kişi 460 bara dayanikli hortumla kullanacak ömürlük hortum başı 50 tl masrafi var ama o günün ugraşısı giden 4 5lt yağ ve asvaltin kenarinda alti yag olmuş bi traktör hiç hoş olmuyor bu sebeplerden bizi biktirip traktörü sattitdi

Güzel paylaşım emeğinize sağlık
Teşekkürler :)

Ercan abi eline sağlık.Programi izledim erkunt ilerlemeye devam ediyor kabin süspansiyonu falan gayet güzel yanliz kabin izalasyonunu bu modelde halledememisler hala içeri çok ses alıyor birde o lastikler deki ağırlık pek hoş değil onun yerine öndeki ağırlıkların kilosunu attirsalar çok daha güzel olur...

Saol Ahmet evet ses çok crd serisinde daha az olmalı bizim nimet bu kadar sesli değil kapı cam açık değildir umarız. Ağırlık konusu ise salını kısaltıp manevra için ayarlandığında ağırlık merkezini arkaya kaydırmamak için böyle tasarım ortaya çıkmış ön çantalara ayar gerek.

Amca vitesleri geçirirken baya zorlanıyor gibi
Adamlar mekaniğe alıştı şimdi halatlıya alışacaklar ben Fabrikada 100 lüks kullandım gayet iyiydi yerini mi tutturamadı ne ?

canım haşmet bukadarmı rezil edilir sadece özelliklerini anlatsalar erkunt zaten kendini satırır

Katılıyorum :(

Vites kolu zorladi herşey mükemmel amcak vitesler?

Ben 100 lüks kullandım gayet iyiydi Hüseyin abi yerini tutturamadı herhalde :)

Vites kolu gerçekten de bu kadar sert mi yani yoksa bu traktöre özgü muydu? Onun dışında yeni Haşmet gerçekten güzel olmuş jant rengi çok basarili. Kabin süspansiyonu övgüyü hak ediyor baya bir emiyor darbeleri ve yaylanma hissi de yolda oldukça iyi olacaktır. Çekiş olarak Perkins daha iyi galiba. Özellikle hicbir bayılma olmaması takdiri hak ediyor. Erkunt iyi yolda birazda fiyatları aşağı cekerlerse iyi olacaktır.
,

Yorum için teşekkürler.
Yukarda da dediğim gibi 100 lüks kullandım aynı modelde çok iyiydi Hüseyin abi heyecan mı yaptı yerini mi tutturamadı mı ne ?
Süspansiyon ve ön ağırlık ayrı tabi, perkins crd modelinden bahsedilmedi nedense ama crd modellerde deutz crd daha çok tercih edildi crd modeller bayılmıyor veya çabuk topuyor yola devam. fiyatlardan bende çok şikayetçiyim. :(

Geldi seni buldu be :)

Fren testinde cama pis kafa attı ama

Az daha çıkacaktı içerden ben fabrikada denerken kemer taktım yoksa adam fırlar camdan Allah muhafaza.

Saçma bi fren testi olmus zaten arkada pullukla kaba toprakta 1970 model 4×4 motor da durur adam emniyet kemerini taksa daha iyi olurdu hadi camdsn firlasaydı nolacaktı

İlla bişey yapmalılar aga Hüseyin abi daha neler ediyor denemelerde o alışkın zaten :)

a94c6c3c718b4a5eb35d438eaea83ab8.jpg

35 cm derinlik 8 km hız diyor kültüvatörün uç demirleri görünüyor
Bukadar mı amatörce iş yapılır.

Abartı illa oluyor reklamın kötüsü olmaz.

Yokuş inişi ve toprak aşırı sert olduğu için batmiyor. Yoksa yokuş aşağı batirsa dahi rahat ceker.

Toprak yer yer baya sertli yumuşaklı.

Bunu bir öğreneceğim neymiş ne olmuş.

Herşey iyi hoşta ben şuna takılıyorum geçen solis e denk geldim motoru iyi kötü bilmesek,insanın gidip alası geliyor.acaba sunucu bunu bilerek mi yapıyor yoksa daha önce ezberliyormu

İlla bilgi alırdır ne bilsin neresinde ne var :)

Kabin içine çok mu ses alıyor yoksa bana mı öyle geldi, kültüvatörle 30 cm olayıda çok abartılı olmuş daha ayaklar batmıyordu bile. :D

Katılıyorum Emre :)

Hortum patlatti neden sansurlenmedi orasi acaba

Unutmuşlardır kim bilir kaç saat çekim oldu bizim buluşmalarda bile saatlarce çekim oldu sonuç 45 dk hayırlı olsun.

Haşmet CRD bu tanıtımı haketmedi bence :(
Birde o kadar ekipmanla denemeye gerek yoktu, önüne boş bir makina birde arkasına pulluklu erkunt bağlayıp çekselerdi alır giderdi işte haşmet derdik.
Birde 105E+ gibi tanıtılsaydı ve daha çok teknik özelliklere değiniliseydi detaylıca şöyle iş tamamdı.
Traktör zaten kendini gösteriyor teferruata gerek yok :)
Yorumlarınızda okudum tek tek cevap vermeye çalıştım övgü hak edecek yerler varken o güzellikleri de arada kaynamış gitmiş :(