Fiat 60-56 mı, Tümosan 60 60n mi daha iyi?

Bana sorarsan 6056 yokuşlarda zayıf kalıyor ve 3-4bin daha fazla. Bizim burada biri turbolu eski 6080dt aldı çok memnun yalnız motora göre gövde ağır. Hafif işte kullanırsan sıkıntılı çok yakabilir ama onlar çokmemnun. 6060n hafif ama kedi gibi gidiyor. Vitesler yanda hoşuma gidiyor .yakıtı az diye duydum (sadece duydum) ama az tutuyor piyasası düşük neden böyle bilmiyorum.

Abilerim saolun bizim icin onemli olan az yakmasinin yaninda iyi cekmesi. Sonucta asiri is yapan cok ekip bicen birisi degiliz. Aklimizda 60-56 da vardi. Ama burada birisi almis sonrasinda iyi asilamadigi icin 70-56 ile degistirmis. Bizi tumosana yaklastiran etmenlerden 1i cebimize hitap edip (videolarda izledigim kadariyla) paranin hakkini vermesi. Bizim icin diger bir etmen 5li 7" pullugu cekip cekmeyecek olmasi sitede eskiden kullanmis birisi olan Sami özkan nin videolarinda bu traktore hayran kaldim ufak ve atak traktor oldugu kanaatindeyim. Acikcasi viteslerin yanda olupta 12 ileri 12 geri levyeli olmasida beni cok etkiledi.
Gecen sahibinden de Sami abinin 6060 i satilik olarak gordum fiyat 19500 saati ise 3100 du. Alinbilirmi yorumlarinizi tekrar bekliyorum.
Konya dan Saygilar sevgiler.