Fiat 60-56 mı, Tümosan 60 60n mi daha iyi?

Sayin trakkulup uyeleri size bir sorum olacak. Fiat 60-56 mi yoksa Tümosan 60 60n mi daha iyi çeker daha az yakar? Busitede araştirmalarim sonucu biraz kararsiz kaldim birde ben sorayim dedim. Umarim konu fazlaligi yapmayiz ☺. Vereceginiz cevaplar icin simdiden tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin661
Biz 2002 de sıfır aldik Hala kullaniyoruz 60 56 2200kg kaldırma kapsasitesi 2.9l silindir hacmi 3 11 pulluk dik ve tasli arazilerde kullaniyorum 11 kazayağ aşırı fazla yer islemeyenler için bicilmis kaftan bi ara elektrik sorunu yasatti oda usta yüzünden uzman bi elektrikciye yaptirdim cözüldü sorun daha
Sayin trakkulup uyeleri size bir sorum olacak. Fiat 60-56 mi yoksa Tümosan 60 60n mi daha iyi çeker daha az yakar? Busitede araştirmalarim sonucu biraz kararsiz kaldim birde ben sorayim dedim. Umarim konu fazlaligi yapmayiz ☺. Vereceginiz cevaplar icin simdiden tesekkur ederim

60 56s daha az yakar.Fakat 60 60n 4x4w çalışırken gördüm.Tam anlamıyla atom karınca çok kuvvetli,cok seri,heryere girip devrilmeden cikabilen bir traktör,sanirim 4 silindirli orman işlerinde kullanıyorlardı.

6060 klasik kaportadan bahsediyor arkadas galiba cift cekerleri yok onlarin 12x12 vites 6066 ayaridir bence 6056 dan daha iyi bi traktor motorlari ayni viteslerin tamami yanda ve fiyat olarakda uygun dayanikli traktorler 6060 klasikler birde yeni tip kaportali olanlari var eger onlardan bahsediyorsan hic oyalanma ya klasik 60 60 yada 6056

6060 klasik kaportadan bahsediyor arkadas galiba cift cekerleri yok onlarin 12x12 vites 6066 ayaridir bence 6056 dan daha iyi bi traktor motorlari ayni viteslerin tamami yanda ve fiyat olarakda uygun dayanikli traktorler 6060 klasikler birde yeni tip kaportali olanlari var eger onlardan bahsediyorsan hic oyalanma ya klasik 60 60 yada 6056

Hocam benim dedigim 2000 model 60 60n bu traktor 5 li 7" pullugu cekermi, piyasa degerleri nasildir 22000 iyi bir fiyatmi? ayrica cok yakar diye duydum bu dogrumu?
Cevap verirseniz sevinirim.

Cok yakmaz onu bikere kafandan sil ustam traktore uygun ekipman kullanirsan yakitinin ne derece az oldugunu goreceksin fiyat tabiki uygun o paraya 240 veriyorlar 5 li 7 li cekermi ceker cekmeye fakat toprak yapinizla alakali o gevrek toprakta ceker lakin yeriniz sertse cekmeye bilir sonuctta 3 silindir 60 beygir bi traktor bundan dozer kuvveti beklememek lazim bence o paralara alinacak en ideal 2 traktorden biri tumosan 6060n birde landini 6060 var onuda siddetle tavsiye ederim eger bulabilirseniz onunda piyasasi o ayarda tumosandan daha performansli traktor

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

Cok yakmaz onu bikere kafandan sil ustam traktore uygun ekipman kullanirsan yakitinin ne derece az oldugunu goreceksin fiyat tabiki uygun o paraya 240 veriyorlar 5 li 7 li cekermi ceker cekmeye fakat toprak yapinizla alakali o gevrek toprakta ceker lakin yeriniz sertse cekmeye bilir sonuctta 3 silindir 60 beygir bi traktor bundan dozer kuvveti beklememek lazim bence o paralara alinacak en ideal 2 traktorden biri tumosan 6060n birde landini 6060 var onuda siddetle tavsiye ederim eger bulabilirseniz onunda piyasasi o ayarda tumosandan daha performansli traktor

Saol abicim sizin bana ustam demenize gerek yok ben sizden daha kucugum. Ustam size ilginizden ve verdiginiz cevaptan dolayi tesekkur ederim bu sorular hep kafami karistiriyordu. Ayrica 5 li 7" pullugu480 s8 cekiyo ama randumanli tam bir toprak aktarmasi olmuyodu. Tümosan 60 60 n almayi dusunuyoruz umarim alirsak bizi hayal kirikligi vermez.

Abi bende Hatırlıyorum sanki 60 60 4wd yada 65.80 miydi o

Ben hala diyorum bir fiatci ve 98 6056 kullanmis biri olarak soyluyorum hem cebine kar hem keyfine kar edersin tumosanda levye var 12 vites var frenleri daha iyi fiattan.kullanimi daha guzel. 6056 isim olarak piyasa yapmis bi traktor eyvallah satarken zarar ettirmez ama is yaparkende 60 60 seni memnun edèr levyeli traktorun kullanimi gibi rahatlik yok dayioglu parcasida her yerde var saglamlik olarakta kesinlikle yeni tumosanlarla kiyaslama 60 60 i karakafa fiatlar kadar dayanikli traktorler alt yapilari zaten ayni. Tercih senin fiat 60 56 ya da kimse kotu demez diyemez ama ayni motor olmalarina rahmen tumosan gerek kullanim gerek şnzumanin opsiyonundan fiattan iyi

• Beğen
Tepkiler: emrah doğan