AGRO FARM mı AGRO PLUS mı

Arkadaşlar 410 plus ve farm arasında ne fark var. Hangisini tercih etmemiz lazım Buna göre yol haritası çizecek görüşlerinizi bekliyorum syg.

Donanim olarak agroplusin hidrolik sistemi elektronik agrofarmin manuel
Agroplus:30+15 vites secenegine sahip.istersen opsiyonlu olarak 45+45 shutle stop&go gibi ozellikler ekleniyor.tabi turkiyede bu opsiyonlar varmi sormak lzm.
Agrofarm:40+40 vites 4kademe kuyruk mili devri plusta 2 kademe kuyruk mili devri var.hidrolik kaldirma kapasitesi agrofarmin biraz daha fazla.agrofarm daha agir.Benim tercihim agroplus olur.ayni gucte olmalarina ragmen hem az yakacaktir hem daha seri ve pratik olacaktir

Teşk ederim . Plus daha mantıklı görünüyor evet. Buradaki deutz bayisi gerçi Yen'i bir modeli önerdi 5090 G diyo. Plus ile aynı fiyat ama daha donanımlı diyo ama sizin görüşleriniz önemli. Sağolun arkadaşlar

Plus lar yere biraz daha yakın performansları iyi yolda araba gibi hızlanıyor desem yeridir, Farmlar daha kalıplı daha yüksek büyük ve kalıplı ekipmanlara daha uygun. Bu SDF nin serileri saymakla bitmiyor Her ülkeye göre farklı seri ve seçenekleri var. Şahsen Agrofarmın elektrohidrolik shuttle+yolcu koltuğu+camurluk üstü hidrolik ve 4 ceker elektronik kontrollü versiyonu varsa onu sormanızı tavsiye ederim.Full+Full traktör olmuş oluyor. Bir tanıdığım 410 agrofarm aldı bu saydıklarım yok ama traktörden çok memnun.

Ayrıca 5G ve 5C serileri daha kalıplı 70e70 ekim yapıyorsanız ince teker taksanız bile arasına girmez traktör diye biliyorum.

öncelikle selam cümleten.
agroplus alırken opsiyonel olanlarını tercih ederseniz (maliyet biraz artacaktır) debriyajsız 3 kademe power felan oldugundan vites seçenegi bol olacaktır ve birde agrofarm ın mekaniği çok agroplusda biraz daha elektronik diyelim hidrolik vs hep düğmeli, mekanik tercih ediyosan durum farklı tabii ozaman agrofarm bakacan. arkadaşında dedigi gibi agroplus biraz daha donanımlı makina

• Beğen
Tepkiler: sahin5440
Hassasiyet ayarını nasıl yapılacak bilgisi olan

Resimler ve ekler

• IMG-20170405-WA0000.jpg
    IMG-20170405-WA0000.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 227