john deere cennetinden birkaç kesit.

08.09.2014
2,222
3,198

Abim dün iş icabı Almanya da ki depolardan birkaç resim yollamış. iyi seyirler.

Resimler ve ekler

• IMG_0294.JPG
    IMG_0294.JPG
    128.7 KB · Görüntüleme: 187
  • IMG_0292.JPG
    IMG_0292.JPG
    150.3 KB · Görüntüleme: 183
  • IMG_0293.JPG
    IMG_0293.JPG
    150.8 KB · Görüntüleme: 179
  • IMG_0291.JPG
    IMG_0291.JPG
    170.3 KB · Görüntüleme: 211
  • IMG_0287.JPG
    IMG_0287.JPG
    186.4 KB · Görüntüleme: 180
  • IMG_0327.JPG
    IMG_0327.JPG
    211.1 KB · Görüntüleme: 191
Agirliklarin almanyadan full gelip burda söküldüğüne emindim şimdi daha da emin oldum yeni M serileri sanırım paketlenenler aslinda benim erkunta da yaptığım gibi traktör kabininin üst kısmına fren ve sinyal standart olmalı zira herkesin römorkunda tesisat yok olsada saglikli calismiyor

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33
Agirliklarin almanyadan full gelip burda söküldüğüne emindim şimdi daha da emin oldum yeni M serileri sanırım paketlenenler aslinda benim erkunta da yaptığım gibi traktör kabininin üst kısmına fren ve sinyal standart olmalı zira herkesin römorkunda tesisat yok olsada saglikli calismiyor
Fren ve sinyal lambası kabinde olması guvenlik icin iyi bir ayrinti.

Sinyaller kabin çatısında olursa o traktörler Kuzey Amerika'ya gidiyor demektir zaten 6 serilerinin iki versiyonu mevcut Avrupa ve Kuzey Amerika olarak, biliyorsunuz ki adamlar bizim burada büyük olarak adlandırdığımız traktörlere kepçe takıp hayvan bakımında kullanıyorlar, ufak tefek işleri hallediyorlar.. Bu arada JD'nin 6 serisi traktörleri isteğe göre üretim yapıyor alan adam arka kolları o şekilde istemiştir bunlara ağırlık da dahil az para vermek istersen hiç ağırlıksız alabilirsin traktörü.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33

Ne istiyorlar bu demirlerden Fatih abi :)
Adam takmış işte oynamaya ne gerek var :(

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle