Efsane Zetor 52 - 4/14 Pulluk

Murat.. Yeni tanistim.. 683 universal 4×4 var elimizde ayni ekipmanlari takiyoz diyo.. pullugu seri 1 ile cekiyo.. 5 vitesmis..

1991 modelmis.. cok merakli bi arkadas.. demesine 1990'dan biraz daha uzun ve alcakmis 91'ler.. elimle olctum ve bu 91 takip edip bildigim bi motordu.. alip ufak tefek bakim yapmis.. harika diyo..

Ali bey sizdeki 90 mi 91 mi.. bu arkadasin dedigine gore 20-30 cm uzun ve 20 cm kadar alcakmis 91'ler..

Epey foto video atti bana.. hemen hemen gordugum en temiz zetor52 bu.. kendi onune tampon koruma ve uste borudan tente-rops yapmis sonradan.. cok merakli biri..

Motorun hakkını veriyorum, çünkü:

Kendine göre büyük bir ekipman ve toprak ağır tavlı. Pulluk batmıyor galiba, eleman üstüne oturmuş, kazıma spatulası da yanda. Bence iyi hatta şahane bir performans.

Fakat Zetorcular ne zaman Fiat&Newholland traktörletini üstü kapalı iğnelemekten vaz geçecekler acaba[emoji3]

Fiat ve Newholland zaten kalitesiz ve performansı düşük olduğu için ve Zetor gibi bu kadar çekişi yüksek bir traktör varken Türkiye de ve dünyada en çok satan markalardan biri oldu.

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77