Bir traktörden daha ne istersiniz (Claas New Arion-400)

02.01.2016
2,334
3,121

Kendi segmentine kıyasla sıradışı bir traktör (claas new arion 400)
4.5 litrelik elektronik enjeksiyonlu ve euro-4 motoruyla yüksek tork değerine sahip traktörde ayrıca edblue takviyesiyle ne kadar çevreci olduğunu görmekteyiz.
Sağlam şasi üzerine dizilen mükemmel fpt motor ve uyumlu 16/16 yarı otomatik sanziman,isobus bağlantı,yük duyarlı elektronik diferansiyel ve dörtçeker,otomatik şaft sistemi,modern kaporta ve panoramic cam tavan ile birleştirilmiş geniş kabin bir traktörden fazlasını barındırıyor.
Kol dayamasinin üstünde bulunan fonksiyonel joyistic ve monitör sizi bütün zahmetlerden kur tarıyor. Pnomatic koltuk,ön aks suspansiyonu ve opsiyonel ön aski kolları ile bir çok ekipmanla çalışmaya imkan sağlıyor.
Bir traktörden daha ne istersiniz?
https://m.youtube.com/watch?v=JGGCH5iDQbY

Kendi segmentine kıyasla sıradışı bir traktör (claas new arion 400)
4.5 litrelik elektronik enjeksiyonlu ve euro-4 motoruyla yüksek tork değerine sahip traktörde ayrıca edblue takviyesiyle ne kadar çevreci olduğunu görmekteyiz.
Sağlam şasi üzerine dizilen mükemmel fpt motor ve uyumlu 16/16 yarı otomatik sanziman,isobus bağlantı,yük duyarlı elektronik diferansiyel ve dörtçeker,otomatik şaft sistemi,modern kaporta ve panoramic cam tavan ile birleştirilmiş geniş kabin bir traktörden fazlasını barındırıyor.
Kol dayamasinin üstünde bulunan fonksiyonel joyistic ve monitör sizi bütün zahmetlerden kur tarıyor. Pnomatic koltuk,ön aks suspansiyonu ve opsiyonel ön aski kolları ile bir çok ekipmanla çalışmaya imkan sağlıyor.
Bir traktörden daha ne istersiniz?
https://m.youtube.com/watch?v=JGGCH5iDQbY

Bunu sen mi yazdın? Alıntı mı?

1- AdBlue gelmesini sevmedim.
iki depoda bir depo adblue koymak hiç akıllıca değil. bu sebeple Adblue veya benzer ilave katkılar kullanılan traktöre 5 kuruş para vermem.

2- joystick yerini beğenmedim. direksiyonu çevirirken kol çarpar, daha kenara biyere koyabilirlerdi...

3- arka tekerleklerdeki aks ile jantın sadece 4 noktadan birleştirilmesi bana pek sağlam gelmedi. daha fazla noktadan, daha sağlam, kalın bir şekilde birleştirilebilirdi.

konu sahibi arkadaş..
kimseye beğendiremedin koskoca claas'ı..
bize 265 mf ile gel.. :)

eline sağlık...
claas mükemmel bir makina..
alman yapmışsa..
geri kalan herkes izlemeli..

Yusuf abi önümüzdeki sene bulabilirsem temiz ikinci el axos 330cx, jd 65 i değiştirmeyi düşünüyorum 22 li mibzeri çekmekte zorlanıyor. Bir yandan bizim burda claas servisi yok denecek durumda. Kafam case in farmal-c serisine takıldı.
Abi bu axos ta diferansiyel ve kuyruk mili elektronik mi?

Yusuf abi önümüzdeki sene bulabilirsem temiz ikinci el axos 330cx, jd 65 i değiştirmeyi düşünüyorum 22 li mibzeri çekmekte zorlanıyor. Bir yandan bizim burda claas servisi yok denecek durumda. Kafam case in farmal-c serisine takıldı.
Abi bu axos ta diferansiyel ve kuyruk mili elektronik mi?
sadece o dediklerin mekanik..
servis ise claasın servise nerdeyse ihtiyacı yok gibi..
burada benim ihtiyacımı görüyorlar
en azından
hem zamanla yayılır bu marka..

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96

sadece o dediklerin mekanik..
servis ise claasın servise nerdeyse ihtiyacı yok gibi..
burada benim ihtiyacımı görüyorlar
en azından
hem zamanla yayılır bu marka..
Claas in kalitesine diyeceğim yok mekanik olarak ta pek ariza yapacağını sanmıyorum. Asıl korktuğum elektronik arıza. Ne zetor,ne new holland ve nede john deere benim tek sevdiğim traktör claas. Eğer bir gün degistiripte claas almazsam hep soylenirim ve hepte ah vah ederim inşallah bende bir claas sahibi olurum.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU