John Deere 5055e

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Motor.....................PowerTech M Turbo-Intercooler
Silidir Sayısı............3
Motor Hacmi...............2900cc
Şanzıman..................9 ileri/3 geri /12x12 power reverser

Güç.......................55 hp (40,5kW)

John_Deere_5055_E.JPG

vbig_0.jpg

vbig_3.jpg

Son düzenleme:
Bendeki 65 lik dik rampada stop etti düzde tekrar çalıştırdım bir saat boyunca tarla sürdüm ve yakit göstergesi tam bir oryantal. Buna rağmen sanzimani ve vites geçişleri çok seri ve sessiz.
Aynen bu yakıt göstergesi sorununu servise söyledik ancak bi çözüm bulamadılar diğer traktörlerde de aynı sıkıntı var mı? Bizde herhangi stop olayı olmadı şukur çekişinden yakıtından memnunum ilk zamanlar a dan c ye alırken tak diye ses geliyordu şimdilerde bi sıkıntı yok umarım içerde bi sıkıntı yoktur :)

mTalk'tan gönderildi

Yakıt göstergesi dediğiniz gibi traktörün konumuna göre hareket ediyor ama ben daha stop ettirmedim :) vtes geçişeri on numara hatta ileri giderken bi anda geri taksan (9×3 sanzumanda) gırt demeden geçiyo bu biraz tehlikeli... 2016 orjinal kabinli 5055 e aldı köyden birisi. Geçen gün bindim içeriye hiç mi ses almaz bi kabin. Önümde egzos siyah duman çıkarıyo içerde çok hafif sesi geliyo şaşırdım açıkcası. Ben pişman oldum kabinsiz aldığıma ileride traktörü değiştirirsem kesinlikle kabin klimalı jd aırım

Yakıt göstergesi dediğiniz gibi traktörün konumuna göre hareket ediyor ama ben daha stop ettirmedim :) vtes geçişeri on numara hatta ileri giderken bi anda geri taksan (9×3 sanzumanda) gırt demeden geçiyo bu biraz tehlikeli... 2016 orjinal kabinli 5055 e aldı köyden birisi. Geçen gün bindim içeriye hiç mi ses almaz bi kabin. Önümde egzos siyah duman çıkarıyo içerde çok hafif sesi geliyo şaşırdım açıkcası. Ben pişman oldum kabinsiz aldığıma ileride traktörü değiştirirsem kesinlikle kabin klimalı jd aırım

Bu jd ler de kronik bu yakıt göstergesi en dipte 10 dönümü geçik yer sürüyor bizde biter diye yine alıyoruz valla gözüm hep onda

• Beğen
Tepkiler: ENES4422