Ot Kaplı Tarla Sürümü

Çapa motorlarinin pulluk kulaklarindan alıp 5 tane onlara ayna kestirip pulluğa kaynatacağım çift civata biri çelik biri demir demir olan emniyet olacak

Böyle mi olacak?

ransomes-ts90-4-furrow-plough.jpg

2012423857d4950-f3f1-40cd-a4e0-e9f3bd349b4f.jpg

• Beğen
Tepkiler: mutlumutlu
2.fotograftaki gibi olacak yalnız baglantı yerini yuvalı degilde pulluk aynaları gibi yapıp çift civatayla tutturmayı ve bi civata çelik digeri demir civata olarak emniyet yapmayi düsünüyorum yapınca cok güzel olacak eminim

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
2.fotograftaki gibi olacak yalnız baglantı yerini yuvalı degilde pulluk aynaları gibi yapıp çift civatayla tutturmayı ve bi civata çelik digeri demir civata olarak emniyet yapmayi düsünüyorum yapınca cok güzel olacak eminim

Bu pulluklar 75 ile 150 lira arası, ayak tıpkı pulluk teker ayağı benzeri, şaseyi delmeden teker bağlantı kelepçesi gibi bir kelepçe de olabilir

pr_01_19429.jpg

Tabi bu kucuk kulaklar cok iyi ayarlandigi zaman is gorecektir
Bu kucuk kulaklar otlu yerde daha cok toplama yapabilir cunku otun akip gidecegi ara mesafeyi ikiye boluyor , ama video daki pullukta da var derseniz o pullukta döner disklerde var onlar toplamaya engel
Benim gorusum
Tarlam taşsız olsa emniyet koymam ama illaki tasa gelir mecburum çift civatayla emniyet yapmam
Bu pulluklar 75 ile 150 lira arası, ayak tıpkı pulluk teker ayağı benzeri, şaseyi delmeden teker bağlantı kelepçesi gibi bir kelepçe de olabilir

Ekli dosyayı görüntüle 14650
Katılmıyorum toplayacağına internette onlarca video var 10da 1inde disk var inşallah umduğum olur

Video da bizim patates söküm makinelerinde lenger dediğimiz kesici tekerler iş yapıyor. Pullugun tam ot tıkanacak yerine gelen otu kesiyor. Ondan tıkanmıyor. Herhangi bir pulluğa ot tıkanmaması için yapılabilecek bir sistem.