casenin tek rakibi casedir

02.09.2013
1,780
1,052
ankara

https://www.youtube.com/watch?v=a8_jVLsuguo

aynı pulluklar ıle ıkı 65c yı denedık amacımız kucuk teker capı ıle buyuk cap arasındakı farkları gormekk vıdeoda da gorundugu gıbı kucuk caplı teker daha cekıslıı kucuk teker ıle ben seri 1 buyuk cap teker takvıye 4 gıdebıldıı her ıkı traktöründe pulluklarını ve hassıyetlerını kendım ayarladımm

Güzel paylaşım.ancak çap farkı hızda da fark yaratabilir.küçük teker de birle gidebilir ancak buyuk çapın bir vites duşık olsada çap farkından dolayı aynı hıza tekabül edebilir.birde C serilerindeki şanzuman maxprolarla vites oranları aynıysa yani klasik fiat şanzumanıyla II-4 düz birden daha hızlı oluyor

Güzel paylaşım.ancak çap farkı hızda da fark yaratabilir.küçük teker de birle gidebilir ancak buyuk çapın bir vites duşık olsada çap farkından dolayı aynı hıza tekabül edebilir.birde C serilerindeki şanzuman maxprolarla vites oranları aynıysa yani klasik fiat şanzumanıyla II-4 düz birden daha hızlı oluyor
Jxc serilerin sanzumanlari sirali 4 takviye 1 den agir. Teker capi farkliligindan dolayi benim vites vites hizlari farklilik gosteriyor buyuk teker ler yolda daha hizli. Yol da daha az yakit tuketimi yapacaktir kucuk tekere gore

Dün 55c elimize ulaştı bugün biraz yol yaptım arkada da iki ton a yakın yük vardı az dik olsun hemen bayılma yapıyor bu düzelir mi sizdede oldu mu yeni olduğu için mi böyle

Arkasında ağır ekipman olmadan korkma bas yolda tarlada ilk zamanlar yakıt korkutur zamanla normale döner motor açıldıktan sonra en iyi tork ve yakıt 1400 d/d. Benimki 600 saate yaklaştı yakıt baya düştü frenler zayıf gibiydi şu anda alıştı gayet güzel durumda.

Arkasında ağır ekipman olmadan korkma bas yolda tarlada ilk zamanlar yakıt korkutur zamanla normale döner motor açıldıktan sonra en iyi tork ve yakıt 1400 d/d. Benimki 600 saate yaklaştı yakıt baya düştü frenler zayıf gibiydi şu anda alıştı gayet güzel durumda.
Anladım aynen bende öyle yapıyorum işler daha başlamadı burda sadece kafa ile geziyorum tam gaz