john deere 5720 derin anız sürümü

04.01.2015
908
159
izmir

merhaba, abilerim, kardeşlerim.

aslında bence tam olarak mapmamız gereken de bu videodaki gibi anızları tamamiyla topraga gömmek, ama cogumuz sürüp geçiyoruz ve sapların bi kısmı yine toprak ustunde kalıyor çürüme de geçikiyor bence doğru olan bu videodaki gibi tamamen gömüp ortadan kaldırmak.

Pekiya sizin fikirleriniz nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=DujSWXJWe_o

Bu sürdüğü normal bir pulluk değil türkiyede varmıdır böylesi orası muamma. Avrupa pulluğa sahip çiftçilerimiz bu işlemi rahat yaparlar. Burda sürümün amacı anızı gömmekten çok yeni toprak çıkarmak gibi duruyor.

Ben Aynı işi 2 li ünlü yuksek 16 No pulluk kullanarak üstelik 54C ile seri 1 ile suruyorum.Simdi de nh 65 56s ile suruyorum ,

Resimler ve ekler

• FB_IMG_1477677757267.jpg
    FB_IMG_1477677757267.jpg
    35.8 KB · Görüntüleme: 148
  • FB_IMG_1477677746750.jpg
    FB_IMG_1477677746750.jpg
    40.6 KB · Görüntüleme: 148
  • FB_IMG_1477678032242.jpg
    FB_IMG_1477678032242.jpg
    25.3 KB · Görüntüleme: 141
anızların gözükmesinin sebebi pullugun tam olarak topragı devirememesindenmi kaynaklanıyor?

trakkulup.net

Traktörü yeni aldık ilk surumumuz.Ortadan başlangıcı başka biri 14 nolu pullukla yaptı.
Ayrıca biçer arizasi nedeniyle biçimde çok yüksek köklü saplar birakmis.Diskarro ile saplar kirilip yere dusurulse,oyle sürülse daha iyi olur.
Ama kalanlar zararsız .Sapların üzerine 3-4 kg/da. Ure atilmistir

Traktörü yeni aldık ilk surumumuz.Ortadan başlangıcı başka biri 14 nolu pullukla yaptı.
Ayrıca biçer arizasi nedeniyle biçimde çok yüksek köklü saplar birakmis.Diskarro ile saplar kirilip yere dusurulse,oyle sürülse daha iyi olur.
Ama kalanlar zararsız .Sapların üzerine 3-4 kg/da. Ure atilmistir

peki motorun performansından memnunmusun ?

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
merhaba, abilerim, kardeşlerim.

aslında bence tam olarak mapmamız gereken de bu videodaki gibi anızları tamamiyla topraga gömmek, ama cogumuz sürüp geçiyoruz ve sapların bi kısmı yine toprak ustunde kalıyor çürüme de geçikiyor bence doğru olan bu videodaki gibi tamamen gömüp ortadan kaldırmak.

Pekiya sizin fikirleriniz nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=DujSWXJWe_o

Alttaki verimsiz toprağı ve ot tohumalarını yüzeye çıkartmaktan başka birşey değil