FORD TRAKTÖR - FORDSON MAJOR - FORDSON DEXTA - HEMA TRAKTÖRLER İÇİN YEDEK PARÇA

Arkadaşlar Merhaba

Tanışma bölümünde ve Ford bölümünde kendimizi tanıttım ancak birde buradan tanıtayım. Konya'da 60 yıldır perakende Ford Traktör Yedek Parça işiyle uğraşıyoruz. Bu sitede insanlar sanal dünyada bir araya gelerek bilgilerini, tecrübelerini, doğrularını, yanlışlarını, hatalarını, eksiklerini ve aklınıza gelebilecek her konuda yorum yazarak paylaşıyorlar. Bizde yedek parça konusunda, hem sizin için mal tedariği olsun hemde bilgi paylaşımı olması amacıyla en doğru ve en uygun şekilde yardımcı olmak isteriz.

Firmamızın İnternet Sitesi : http://otoekim.wixsite.com/otoekim

Cevap: FORD TRAKTÖR - FORDSON MAJOR - FORDSON DEXTA - HEMA TRAKTÖRLER İÇİN YEDEK PARÇ

Abilerim ve Kardeşlerim;
Bildiğiniz üzere perakende Ford Traktör Yedek Parça satışı yapmaktayız, aynı zamanda Anadolu Hidroliğinde bayiliğini yapmaktayız. Bundan dolayı şu anda stoklarimizda Ford'un haricinde farklı marka traktörlerinde Hidrolik Direksiyon Setleri bulunmaktadır. Eğer düşünen, ilgilenen olursa hidrolik direksiyon setleri kampanyadadır. Stoğumuzdaki Hidrolik Direksiyon Setleri şunlardır;
FORD:2000-3000-3600-3610-5000-6600-6610
MF:
285-185-240-165-175
STEYR:
768
FIAT:
780

http://otoekim.wixsite.com/otoekim

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cevap: FORD TRAKTÖR - FORDSON MAJOR - FORDSON DEXTA - HEMA TRAKTÖRLER İÇİN YEDEK PARÇ

Kolay gelsin.İnternet siteniz başarılı.
İlk sayfanın sağ alt köşesindeki dörtlü hidrolik çıkışını Leyland 270 (70 HP) traktörüme taktırmayı düşünsem:
-Şu andaki tek hidrolik çıkışını bu sisteme giriş olarak bağlatırsam sistem düzenli çalışır mı?
-Bu parçanın bana maliyeti ne olur?

İlk sayfanın sağ alt köşesindeki dörtlü hidrolik çıkışını Leyland 270 (70 HP) traktörüme taktırmayı düşünsem:
-Şu andaki tek hidrolik çıkışını bu sisteme giriş olarak bağlatırsam sistem düzenli çalışır mı?

Abi alıntı yaparak sorarsan daha iyi olur bu şekilde haberi olmayabilir

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.

Resimdeki sizin Traktörünüz için uymaz, ancak Leyland için uygun olan var. Sizin için 4 çıkışlı, 2 tanesi Life 2 tanesi Hidroliğe aittir. Komple jaklı 800 TL

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.

Merhaba ben 3610 kullaniyorum eğri dingil var ben bunu 3610s gibi düz dingile çevirmeyi düşünuyorum bu dingilden elinizde var mi

Düz dingil akis kovanları ile beraber komple elimizde var. Ara ara fiyatlar yükseliyor ama şu anki fiyatı 660 TL