Üçyol Römork - POLATLI

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

https://tr-tr.facebook.com/ucyoloto

https://ucyolotopolatli.sahibinden.com/

48249.jpg

282040066tr3.jpg

304643692g4g.jpg

307893034j0t.jpg

332940934jlu.jpg

üçyol römorkları sahibinden.com sitesinde sürekli görüyorum. açıkçası 8 tonluk 4 tekerli römorkları hoşuma gidiyor. fiyatı da oldukça rekabetçi. diğer bilindik markaların 4-5 tonluk römorklarına istedikleri rakamlara üçyoldan 8-10 tonluk römork alabiliyorsunuz. hem de kimi firmalar gibi 8 metreküplük römork yapıp 10 tonluk diye satmıyorlar. bana başarılı gibi geldi.

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
üçyol römorkları sahibinden.com sitesinde sürekli görüyorum. açıkçası 8 tonluk 4 tekerli römorkları hoşuma gidiyor. fiyatı da oldukça rekabetçi. diğer bilindik markaların 4-5 tonluk römorklarına istedikleri rakamlara üçyoldan 8-10 tonluk römork alabiliyorsunuz. hem de kimi firmalar gibi 8 metreküplük römork yapıp 10 tonluk diye satmıyorlar. bana başarılı gibi geldi.

Fiyatlar diğer firmalara göre düşük, firma piyasaya yeni girmiş

Abi 1 m2 2 mm sac 60 lira ostimde 15 m2 sac gitmez bi romorka 900 1000 tl yapar 1 teneke boya astar ne katar bilmiyorum ...
Ostimde römorkun kapakları ilaveleri zaten istenilen ölçüde basılıyor şase dersen hazır şase dingiller de var geriye lego gibi birleştirmek kalıyor kaynak makinasıyla sözümona ustalar tam yarı yarıya koyuyorlar fiyatı mesela biz 10 ton buğday kapasiteli bi römorkun parça parça tüm ataşmanlarının fiyatını aldık lastik dahil 8000 i bulmuyor satış fiyatı 18000

Bnde 8 tonluk 2 teker düşünüyorum 65hp traktöre gelirmi sade buğday cekcek

65 lik traktör çeker elbet, ben kendi adıma 6 ton ve üstü yüklerde 4 teker römork alınması taraftarıyım.

Bir arkadaşımın 285 Massey var. tek teker römorka 10 ton civarı un yüklüyordu. "Traktör güçlü diyordu" asfaltta o yükle giderken 900-16 jant dağıldı çok büyük kaza atlattı.

65 lik traktör çeker elbet, ben kendi adıma 6 ton ve üstü yüklerde 4 teker römork alınması taraftarıyım.

Bir arkadaşımın 285 Massey var. tek teker römorka 10 ton civarı un yüklüyordu. "Traktör güçlü diyordu" asfaltta o yükle giderken 900-16 jant dağıldı çok büyük kaza atlattı.

Tek dingilinde guzellikleri vardir ama romork sasesi saglamsa 8 tona kdr tek dingil iyidir yanasmasi bosaltmasi kolaydir tandem dingil olunca romork uzun olmak zorundadir tek dingil oyle degl 10 ton olucaksa evet tandem olmalidir

• Beğen
Tepkiler: gencelli09

Tek dingilinde guzellikleri vardir ama romork sasesi saglamsa 8 tona kdr tek dingil iyidir yanasmasi bosaltmasi kolaydir tandem dingil olunca romork uzun olmak zorundadir tek dingil oyle degl 10 ton olucaksa evet tandem olmalidir

Evet tandem olabibilir veya tek dingil olacaksa eğer kamyonlarınki gibi çift teker olmalı. TEK TEKER o yüklerde risklidir.

Örnek resimler.
5-tonluk-cift-tekerlekli-romork-1000.jpg

tir_tipi_kapak.jpg

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez