8441 zetor almak istiyorum

Arkadaşlar s.a herkese hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim, orman işinde kullanmak için 8441 zetor arıyorum, kabinli olması şart değil 2006, 2009 arası temiz bir traktör arıyorum, acelem de yok ne zaman denk gelirse, nasip kısmet, böyle bir traktöre denk gelen arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun olurum.

Arkadaşlar s.a herkese hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim, orman işinde kullanmak için 8441 zetor arıyorum, kabinli olması şart değil 2006, 2009 arası temiz bir traktör arıyorum, acelem de yok ne zaman denk gelirse, nasip kısmet, böyle bir traktöre denk gelen arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun olurum.

Merak edip ilanlara göz attım sana en yakın Çorum da var ama 7441 ve Mersin de var 8441 fiyatı 28 000

https://www.sahibinden.com/tarim-makineleri-traktor-zetor?viewType=Gallery

Hakkinizda hayirlisi olsun..

Bilginiz olsun;

*2008'in ortasindan sonrakiler intercollu.. oncekilerde sadece turbo var.. rengi turuncu olanlar sadece turbolu.. kızıl kırmızı olanlar turbo-intercollu..

Intercol sart degil ama yagi sogutup motor omrunu verimini uzatir..

*64-74-84 BIREBIR ayni olcu-dizayn ve malzemedir.. TEK fark turbo-pompa ayaridir.. ayni ekipmanlari 1-2 vites farkla cekebilirler.. yani bi yerde kucugu-buyugu yok.. silindir sayisi HACMI tamamen AYNI..

*Orjinal kabinliler 40 km yapar. Kabinsizler 30 km ve uzun yolda biraz bayar ama arazide KESINLIKLE ustundur.. yari paletli tadinda bi gidisi var.. ormana zora birebir..

*Zetorun temizi dusuk saatteki biraz zor bulunur acele etmeyin derim..

*2. Eli emsallerine gore uygundur pek bilinmediginden..

*yakar/ceker olarak nerdeyse emsalsizdir:) bi traktorun yapabilecegi EN son nokta neyse onu yapabilir..

*Temiz bulmadan aceleyle bilmediginiz denemediginiz motoru sakin almayin.. cok masraf acabilir.. komple ithal/avrupa ve uydur/kaydir/muadil parca yok denecek kadar az.. mecbur orjinal parca gelecek ve pahali parcalar avrodan dolayi..

*Son olarak koltuguna oturup marsina basmadan zetor dahil hic bi motoru denemeden almayin derim.. kullanicilardan da iyice bilgilenin..

Hayirli olsun..

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Geçen kamışlık söktüm derinlik her zamanki gibi 45 - 50 cm tavlı tavsız farketmiyor buna gitmem demiyor yani bu motorla yüksek tork ürettiği için piyasadaki yaygın olan 110 hp lik bir motorun yapacağı işin aynısını yaparsın..

Bilginiz olsun;

*2008'in ortasindan sonrakiler intercollu.. oncekilerde sadece turbo var.. rengi turuncu olanlar sadece turbolu.. kızıl kırmızı olanlar turbo-intercollu..

*64-74-84 BIREBIR ayni olcu-dizayn ve malzemedir.. TEK fark turbo-pompa ayaridir.. ayni ekipmanlari 1-2 vites farkla cekebilirler.. yani bi yerde kucugu-buyugu yok.. silindir sayisi HACMI tamamen AYNI..

*Orjinal kabinliler 40 km yapar. Kabinsizler 30 km ve uzun yolda biraz bayar ama arazide KESINLIKLE ustundur.. yari paletli tadinda bi gidisi var.. ormana zora birebir..

*yakar/ceker olarak nerdeyse emsalsizdir:) bi traktorun yapabilecegi EN son nokta neyse onu yapabilir..

*Temiz bulmadan aceleyle bilmediginiz denemediginiz motoru sakin almayin.. cok masraf acabilir.. komple ithal/avrupa ve uydur/kaydir/muadil parca yok denecek kadar az.. mecbur orjinal parca gelecek ve pahali parcalar avrodan dolayi..

*Son olarak koltuguna oturup marsina basmadan zetor dahil hic bi motoru denemeden almayin derim.. kullanicilardan da iyice bilgilenin..

Hayirli olsun..

Abi o zaman 6441 alıp pompa ayarıyla 8441 seviyesine ulaştırabilirmiyiz.Niye fazla para verelimki:) Şahsen benimde aklımdan zetor ve L75 geçiyor.Şuan bende L65 tek çeker var çok memnunum ama çiftçeker almak istiyorum.

64'u 94 bile yaparsin o seri birebir ayni:)

Lakin isin garibi 64 zaten 94'un isini nerdeyse yaptigindan pek gerek duymazsin:)

Soyle diyim 60-64'luk zetor da 4156 cc motor var.. yerli-ithal bicok 90-110'luk motorda yok bu hacim..

Belki mantiksiz gelecek bilmeyen inanmayacak ama;
Mesela 0 km 70 ile 100 arasinda dusundugunuzun cok altinda fark var.. cunku civatasina gramina kadar ayni.. ayni isi de 1-2 vites farkla yapiyo zaten..

Bilginiz olsun;

Hayirli olsun..

Üstad verdiğin bilgiler için teşekkür ederim, sence 8 yaşındaki bir traktörün olması gereken ideal çalışma saati nedir.?

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
saatten daha önemlisi tek elden/biniciden temiz olması..

ama piyasadaki satilik zetorlar 2008 model civarı ve 2500 saat civarı genelde.. ki normal..

geçen bi tane 5 bin saatte 2006 vardı ama ilk elden çok temiz di zaten 1 hafta içinde gitti.. sahibi de zetor verip 0 km zetor aldi zaten..

zaten 2 bin saatin altında zetor bulmak yani fabrika lastikleri daha üstünde.. çok nadir düşer..

lakin 0 km alanların çoğu zetor verip zetor aliyo tahminim 2. el bundan sonra biraz daha artar..

saatten daha önemlisi tek elden/biniciden temiz olması..

ama piyasadaki satilik zetorlar 2008 model civarı ve 2500 saat civarı genelde.. ki normal..

geçen bi tane 5 bin saatte 2006 vardı ama ilk elden çok temiz di zaten 1 hafta içinde gitti.. sahibi de zetor verip 0 km zetor aldi zaten..

zaten 2 bin saatin altında zetor bulmak yani fabrika lastikleri daha üstünde.. çok nadir düşer..

lakin 0 km alanların çoğu zetor verip zetor aliyo tahminim 2. el bundan sonra biraz daha artar..

Anladım ok, anladığım kadarıyla sizin satılık zetorlar'dan haberiniz oluyor düzgün bir 84 lük rastgeldiğinizde haberdar ederseniz çok makbule geçer, hayırlı günler dilerim.