Efsane ayıp etmiş

Ne zamandir bunun tartisasini yapiyoruz sanayide olsun galeride olsun yahu abi bu 540 in sanzumani 480s8 dede var s8 in tapali olanin motor hacmide 100 cc daha fazla 54c ninde ayni sekilde. Fakat ne var bunda abi 640 gibi cekiyor ne s8 nede 54c bunun gibi cekemiyor bazilarinda bosch pompa var e 54c dede bosch pompa var yine cekmiyor 540 gibi gercekten cok gizemli bi makina ayni vudeoyu ceken arkadas paylasmisti 7 li cizel cekerken aks kestiriyor mubarek sanki 8066 gibi zorluyor ne zaman calisirken bir 540 gorsem hayretle izliyorum

Efsanenin maşallahı var, şöföründe gözü kara. Malum 540 baya fenomen oldu. Aks kesme videosu ile birlikte birkaç videosu daha var nette.

1970'li yıllarda çıkan İtalyan Fiatlar hala iyi kondisyonda. Sonrasında çıkan montaj Fiatlar ise bazı kullanıcılara o tadı vermiyor.

70-56'nın Tümosan motorlu olanı da var bizzat gördüm, hatta bizim köydeki bir karakafa (modelini bilmiyorum, belki sonradan makyajlanmıştır)70-56s'nin yağ çubuğu altında 'Erkunt' yazıyor.

Efsanenin maşallahı var, şöföründe gözü kara. Malum 540 baya fenomen oldu. Aks kesme videosu ile birlikte birkaç videosu daha var nette.

1970'li yıllarda çıkan İtalyan Fiatlar hala iyi kondisyonda. Sonrasında çıkan montaj Fiatlar ise bazı kullanıcılara o tadı vermiyor.

70-56'nın Tümosan motorlu olanı da var bizzat gördüm, hatta bizim köydeki bir karakafa (modelini bilmiyorum, belki sonradan makyajlanmıştır)70-56s'nin yağ çubuğu altında 'Erkunt' yazıyor.
Abi ERKUNT onceden blok dokum fabrikasiydi..(2003 yilinda perkins motor ile steyr sanzumani kullanip traktor uretti)..Uzel ve Turk Traktor gibi koklu fabrikara blok uretirdi..Newholland 66 serilerinde kahverengi govdeler Erkunt dokum 97 modeller ve gri govdeler iveco dokum..MF de 200 serisi gri govde ler Erkunt dokum...o yuzden blok veya kovanlarda erkunt yazar..

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR