Nordfriesische Marsch ( V1 )_ Harita

Arkadaşlar haritayı bulduğum yerde uzun bi acıklama yapılmıs ama cok teknik kelimeler kullanıldıgı ıcın tam cozemedım ama komple grassmod versıyon gıbı bısıler yazıo.. ayrıca saman yapıldıgı gzukuyo resımlerde ama harvest mod daha tamamlandı artık ındırıp denıcez güzel bi haritaya benziyo..

Ynt: Nordfriesische Marsch ( V1 )_ Harita

delicocuk link=topic=10249.msg106205#msg106205 date=1228732940' Alıntı:
ne versem bilmem +2 rep
edit:bu traktörler gelmedi sadece harita bicere biniyorum ama sap cıkarmıyor.nasıl olcak
Arkadasım ılk once harıtanın sorunsuz oldugna sevındım zaten dedgım gıbı almanca bı sıteden oldgu ıcın yama eklıyen kısı cok teknık kelımeler kullanmıs tam anlıamadım muhtemelen harvest modda uyguladı bu mapı ama bızım elımızde suanda yok cok yakın bı zmanda cıkıcagını tahmın edıyorum.

Eline sağlık Kaan abi +rep.Ya arkadaşlar lütfen +repleri esirgemeyin her indiren veya konuya giren bi rep versin kimse zarar görmez.Kaan abi bunca emek veriyor en azından böyle emeğinin karşılığını vermeye çalışalım.

empoze link=topic=10249.msg140912#msg140912 date=1232708231' Alıntı:
+rep ne oluyo kı
çok farklı birşey bizim sitemizde +rep verdiğin zaman o rep i verdiğin üye bir mutlu oluyor bir sevindirik oluyor anlatamam çünkü paylaşımının faydalı olduğunu görüyor sende eğer paylaşımdan faydalandığını düşünüyorsan ve emeğinin karşılığını vermek istiyorsan sol tarafta +rep vermek istediğin üyenin profilinde yazan populerlik kısımın altındaki + işaretine tıklayabilirsin aaaaa bu paylaşım benim hoşuma gitmedi bu üyeyi kendimce cezalandırmak istiyorum dersen o zaman + işaretinin yanında birde - işareti var işte o işaret de kişinin paylaşımından hoşnut olmadığın zaman populerliğini azaltmak için kullanabilirsin .... umarım faydalı olmuşumdur :p .... iyi forumlar...