zetor 64-125 beygir arasi traktorler sahibindende

Rizingli traktör onlar bizim burdan bi usta gitti hepsi dökülüyor diye alınmaz onlar dedi bir tanesinin egzosu kırık görürsünüz fotografta daha önceden de koymuşlardı ilanları bizde zetor kullandik çok iyi traktör yerini baska traktör dolduramadı ama 2 eli suanki fiyatlardan daha dusuk olmadı herkes alsın arkadaş Parça yok diyon yok Yunanistandan var yok yok orda burda parça diyolar Getirecez parça diyolar bi kere getirin parçaları sonra konusun boş muhabbet yapmayın Millete güveni lafla değil güçle gosterin açın turkiyenin dört tarafına bayileri servisleri federal kadar olamazsınız aydın galeri kadar satamazsiniz zetor şimdi yoklar o başka .Sayılı traktör getirmiş simdikiler her yeri dolastiriyolar ellerindekileri.

parça değil genel olarak soyliyim..

Zetor EN dibi görmüş yine piyasadan silinmemis.. bundan sonra hergün biraz daha iyi olacak insallah..

parça var ama ithal yani biraz pahalı o kadar..

Gecen bi yorum vardi abi okudum mu onu.federal kadar olamaz aydin galeri kadar satamaz yeni distiribitor diyordu.elinde bikac motor var onlari gezdirip duruyor daha motor getiremiyor gibisinden bi yorumdu.ne diyorsun bu konuda.forumdan degil ziyaretciydi bence eski distiribitor veya aydin galeri calisani gibi geldi bana

aydın galeri suan ne yazıkki zetoru kotuluyor..

mumessil küçük ama emin adımlarla gidiyo.. çok büyük para babasi değil ama gerçekten işi-piyasayı biliyor..

1 yılda belli bi noktaya da geldi.. 150 hd bile sattı daha ne olsun:)

Zetoru kötülemek değil amaç getirenler sadece aydın galerisi ni tanıyorum sadece bu bölgede onun için eski zetor kullanıcısıyim sadece ciftciyim . Böyle bi yorumu normal insan yazamaz mi yani

Zetoru kötülemek değil amaç getirenler sadece aydın galerisi ni tanıyorum sadece bu bölgede onun için eski zetor kullanıcısıyim sadece ciftciyim . Böyle bi yorumu normal insan yazamaz mi yani

Ozaman adini cismini nereli oldugunuda paylas ona gore bizde size sorular soralim yada siz derdinizi anlatin.aksi takdirde bizim icin onemsiz yalanci sirf forumu baltalamak icin girdigini düşünürüz