John Deere 5085M resmen rampada öldü

cc6fdd5896b264f096cc61814c1deed7.jpg

oysa bunu yapmak bizim için çok kolay
85 hp 110 hp ye geçiş sadece 1 saat te mümkün

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şuan yapılan traktörün orjinal yazılımına dokunmadan ayriyetten takılan küçük bir beyin ile güç artışı mümkün.servisteyken ustam onerdi.hatta oraya gelen bir 6230 ve 6530 a takılmış halini gösterdi aklıma yattı ancak şuan dusunmuyorm.eğer dusunurseniz bu sistem daha mantıklı olur.sağlıklı şartlarda +18hp almak mümkün.ayrıca istediğiniz güç aralığını cihazın üzerinden bir açıyla ayarlanıyormuş

İcten yanmali motorların ilkelerine göre yazıyorum. Hava ve yakit orani. Yakit arttirilip hava arttirilmaz ise güç artışı bi noktaya kadar arttırılabilir fakat verimlilik azalır, elde edilen güce nispetle yakit artar. En verimli güç ideal oranda gerçekleşendir. Yazilim ile enjektör süreleri artirilip yakit artişı sağlanabilirken yanlizca yazilim ile turbonun basıncı arttirilamaz. İlk yorumumda dikkat edilirse güç artışının olmayacağı değil, verimli güç artışının olmayacagi kanaatimi söyledim.

Traktör amaç olmamalı, iş görmeye araç olmalı.

İcten yanmali motorların ilkelerine göre yazıyorum. Hava ve yakit orani. Yakit arttirilip hava arttirilmaz ise güç artışı bi noktaya kadar arttırılabilir fakat verimlilik azalır, elde edilen güce nispetle yakit artar. En verimli güç ideal oranda gerçekleşendir. Yazilim ile enjektör süreleri artirilip yakit artişı sağlanabilirken yanlizca yazilim ile turbonun basıncı arttirilamaz. İlk yorumumda dikkat edilirse güç artışının olmayacağı değil, verimli güç artışının olmayacagi kanaatimi söyledim.

Traktör amaç olmamalı, iş görmeye araç olmalı.

Nispeten doğru kanaat yanlışları doğrusundan çok olmasına rağmen ancak bu işler sizin dediğiniz gibi değil
siz kamyon formatçılarını tarif etmişsiniz Turbonun basıncı her devirde kademe kademe ayarlanabilir fakat traktor için gecerli değil traktorde yazılımcının turbo ile işi olmaz verim için onlarca farklı parametre mevcut traktorde

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.