gübre serpme ve ilaç makinesi önerisi

gaspardo zeno veya rauch ikisi arasında hangisini tercih edilmeli bir de yeni yerli önallar titreşimli gübre serpme hakkında bilgisi olan var mı ayrıca ilaç makinesi olarak da parlayan 15 metre tam otomatik ile önallar alfa xtp 1000 litre birde agrotek 15 metre tam otomatik arasında seçiminiz ne olur

Bütçe varsa gübre serpmeyi Amazone al. Bizde var gramı gramına atıyor. İlaç makinası da 10 seneden beri Parlayan kullanıyoruz. Geçen sene arıza yaptı 15 gün yattı makina. İşimizden gücümüzden kaldık. 3 sefer Çorlu servisine gittim daha emme ve basınç filtreleri yok. Makinanın kendiside iyi değil satış sonrası hizmetleri de iyi değil. Önallar alfa modelini görüp inceleme şansın varsa değerlendir derim.

• Beğen
Tepkiler: gkhAn
amazone biraz pahalı fiyatını tam bilmesem de 15 20 bin euro vardır sanırım gaspardodaki titreşim çok önemlimi rauch taki karıştırıcı aynı işi yapamaz mı acaba yanlış bilmiyorsam amazonda da titreşim yok ilaç makinesi şu an parlayan kullanıyoruz memnunuz ama almışken daha teknolojik ve kullanışlı ne olabilir eğer bayilere gelirse yakın bi zamanda önallar alfa modelini inceliycem ama hala kararsızım açıkçası

bu makineyi daha önce duymuştum eksta özellikleri olan bir makine değil amazone ile de çok özellik farkı var diye biliyorum 12000 euro gibi de bir fiyatı var sanırım gübre makinesinde ithal ilaçta yerli bir markaya karar vericez en azından yerli ürünlerin parçalarına da çabuk ve ucuza ulaşilabilinir yerlide amazone gibi bir makine olaydı iyiydi

Gubre serpmede Mustafa nın fikrin karılıyorm.amozone iyi bir tercih olur.ilaçlamada artık çoğu marka rekabet olduğu için en iyisini uretmeye çalışıyor.biz selvi tarımın 2adet 800luğunu kullanıyoruz memnunum.tek noksanı vaktiyle pistonlu kanatlı almadık.kışın ilaç atımlarında motorda çamurda sağa sola yatarken kanatların vurmadığı yerde hatrı kaldı ama en ufak Bi çatlak kırık yamulma olmadı hala ilk günkü gibi kullanabiliyorum.siz yinede fiyatları araştırın

amazone biraz pahalı fiyatını tam bilmesem de 15 20 bin euro vardır sanırım gaspardodaki titreşim çok önemlimi rauch taki karıştırıcı aynı işi yapamaz mı acaba yanlış bilmiyorsam amazonda da titreşim yok ilaç makinesi şu an parlayan kullanıyoruz memnunuz ama almışken daha teknolojik ve kullanışlı ne olabilir eğer bayilere gelirse yakın bi zamanda önallar alfa modelini inceliycem ama hala kararsızım açıkçası

Amazone gübre serpmeyi seyir hızına göre otomatik dozajlama sistemli almaz isen fiyatı o kadar değildir. Normal makinalar tahminim 7000-8000 euro civarındadır. Biz bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadık yeterki kullanılan gübre kaliteli olsun. Önalların ilaç makinasını bir yerde görürseniz banada haber verin bende incelemek istiyorum.

ali beyle telefonda kısa bir görüşmemiz oldu makineleri ve broşürleri konya fuarına yetiştirmeye çalışıyorlarmış sitelerinde de harhangi bir bilgi yok fakat yılbaşına kadar indirimli fiyatların olduğunu söylemişti sanırım bayilere sipariş üzerine yada tanıtım amaçlı gönderirler diye düşünüyorum inceleme fırsatım olursa paylaşırım tabiki gübre makinesi aslında daha önemli amazone ve rauchu inceleyip fiyat performans değerlendirmesine göre bi sonuca varıcaz artık keşke daha erişilebilir olsada hepsini amazone alabilsek