SEKTÖRDEN - MANİSA SELENDİ -- ERKUNT TARLA GÜNLERİ

Selendi Manisa'nın gördüğüm ilçeleri arasında en olumsuz toprak ve iklim şartlarına sahip ilçesi. Simav yolu üzerindeki bazı köylerde bırakın çiftçilik yapmayı mezar kazmak için toprak bile yok. Bu yüzden Selendi'nin nüfusu çok az. Genelde saman ticaret yaparlar.

[video=youtube;oGJq-6nZ-_0]https://www.youtube.com/watch?v=oGJq-6nZ-_0[/video]

Program içinde birkaç beklenen habere yaklaşıyoruzzzz...
İyi seyirler...

:)
Eline sağlık Ercan. Beklenen birkaç haberi videoyu izlemeden tahmin etmeye çalıştım; birini tutturdum. 😊
1. tahminim; Erkunt, kendi markasıyla yerli motor üretimini tamamladı. Artık kendi motorunu kullanacak.
2. tahminim ise HİKMET 120 çıkacak.
Birincisi henüz gerçekleşmemiş.😔 Birincisini çok istekle ve merakla bekleyeceğim inşallah.
İkincisinde ise Erkunt'a yakışır daha yüksek bg bir traktör üretimi yapılacak. Bunun dışında düşük bg'li bir traktör üreterek sanırım örtü altı üretim yapan çiftçilere hitap edecek. Allah muvaffak etsin.

Selendi Manisa'nın gördüğüm ilçeleri arasında en olumsuz toprak ve iklim şartlarına sahip ilçesi. Simav yolu üzerindeki bazı köylerde bırakın çiftçilik yapmayı mezar kazmak için toprak bile yok. Bu yüzden Selendi'nin nüfusu çok az. Genelde saman ticaret yaparlar.

Bilmiyorum abi orası neresi biz netten görüyoruz. Manisaya gittik izmirde askerlik yaptık o yolu çok çiynedik ama bilmiyoruz.

Eline sağlık Ercan. Beklenen birkaç haberi videoyu izlemeden tahmin etmeye çalıştım; birini tutturdum.
1. tahminim; Erkunt, kendi markasıyla yerli motor üretimini tamamladı. Artık kendi motorunu kullanacak.
2. tahminim ise HİKMET 120 çıkacak.
Birincisi henüz gerçekleşmemiş. Birincisini çok istekle ve merakla bekleyeceğim inşallah.
İkincisinde ise Erkunt'a yakışır daha yüksek bg bir traktör üretimi yapılacak. Bunun dışında düşük bg'li bir traktör üreterek sanırım örtü altı üretim yapan çiftçilere hitap edecek. Allah muvaffak etsin.

Sen kaçırmamışın durumu abi, zamanı gelsin burdan da paylaşacağız...