3lü pulluğa teker uygulaması yapan var mı acaba?

Tekerleğin mutlak faydası olur,özellikle sert arazilerde traktörün on tekerlerinin yere sağlıklı basabilmesi için hidrolik kolların sueum esnasında yuku sırtlamaması gerekir.bunun için daha iyi bi ayar vermek adına sac jant lastikli olanları tavsiye ederim.bizimkilerde standart kucuk demir teker var ,yumuşak ve hafif nemli bi arazide kureme,toplama yapıyor.lastik tekerde bu sorunlar daha az

• Beğen
Tepkiler: JD5403
Tekerleğin mutlak faydası olur,özellikle sert arazilerde traktörün on tekerlerinin yere sağlıklı basabilmesi için hidrolik kolların sueum esnasında yuku sırtlamaması gerekir.bunun için daha iyi bi ayar vermek adına sac jant lastikli olanları tavsiye ederim.bizimkilerde standart kucuk demir teker var ,yumuşak ve hafif nemli bi arazide kureme,toplama yapıyor.lastik tekerde bu sorunlar daha az
Tekerin traktörün daha iyi asılmasına mı faydası olur diyorsunuz.takmadigimz için fark etmedik

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki nasıl yapılacağı hakkında bilginiz var mı yardımcı olursanız sevinirim

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Olurum olmasınada nasıl tarif edecegim ben şimdi 😀😀

fc5e74ab016bd76e8f143392d633b4a7.jpg

Bu örnek olur heralde .

• Beğen
Tepkiler: Ali öz ve JD5403
Valla ben kendim yaptım. 6 cm genişliğinde 40 cm uzunluğunda 3 cm ene sahip bir demir aldım. Onu tornada yukarı tarafında 6 delik olacak şekilde deldirdim. Bi tane yağ basılabilir teker yatağı aldım. Tekere gelecek olursak sanayilerde arabalar olur üstüne motor vb ağır malzemeler koyarlar onun tekerinden mevcuttu bende onuda güzelce monte ettim yatağa 50 tl ye işi çözmüş olduk. Benim pulluk 4 lü idi takma yeri mevcuttu onu artık fabrikadan tedarik edersin.

• Beğen
Tepkiler: JD5403
Ertac bu video senin en güzel videon çok güzel çekim olmuş kaç defa izledim saymadım:D

55-46 duruyor mu?

duruyor ve yıne nadasta bu aralar :D ama üçlü agır geldı tav olmayınca 2 lı ıle calısıyo :( güzel çalısmalar cıkardı bızden o zamanlar şimdide görkem çetin kardesımız guzel çekimlere emek verıyor .

Turan marka 3 lü 14 inç yarı otomatik asma çatı pulluk sahibiyim. Tarlada daha verimli sürüm yapabilmek için teker takmak istiyorum. Daha önceden yapan var mı? Birde nerden temin edebilirim?

faydası illaki olur çok derin işlenmediği sürece senin pullukta takılımı dersen bende takılı değil takmayı düşünmüyorum sökülü duruyor
Eskişehirde eski sanayide atalay kardeşler ziraat aletleri (İbrahim atalay, Hamdi atalay) var, oraya gidersen Görkemin selamı var de istediğin kalitede bulursun çıkma yada sıfır