Zetor tek çekerde 105`lik landini çiftçekerde :-)

https://youtu.be/gOh3WV6LJaQ

15'er ton yuk rampa/çekiş yarışı.. Forterra 135 üst üste 3 kere şampiyon oldu.. sonra bildiğim kadarıyla yapılmadı..
Yani tüm markaları geçmiş şampiyon olmus çok güzel ama şurası da önemli
1.si fendt zetordan belki 500kg daha agirdır
2.si fendt teki söför çok rahat zetordaki şahinci gibi koltugun ucuna oturmus
Şaka biyana kara düzen mi bilmiyorum zetoru ama fendt teki ön süspansiyon+kabin süspansiyonu+vario sanziman hepside hidrolik gücle kumanda ediliyor ve bence jd nin R serisi de dahil normal bi vitesli motorla ayni beygirde geride kalır derseniz ki nerden cikardın jd nin 6430 premium modeli 24 vites 4 ara kademedir ve mükemmel bi cekişi vardır ondaki cekişi ancak 140 hp bi vario motorda bulabilirsiniz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yani tüm markaları geçmiş şampiyon olmus çok güzel ama şurası da önemli
1.si fendt zetordan belki 500kg daha agirdır
2.si fendt teki söför çok rahat zetordaki şahinci gibi koltugun ucuna oturmus
Şaka biyana kara düzen mi bilmiyorum zetoru ama fendt teki ön süspansiyon+kabin süspansiyonu+vario sanziman hepside hidrolik gücle kumanda ediliyor ve bence jd nin R serisi de dahil normal bi vitesli motorla ayni beygirde geride kalır derseniz ki nerden cikardın jd nin 6430 premium modeli 24 vites 4 ara kademedir ve mükemmel bi cekişi vardır ondaki cekişi ancak 140 hp bi vario motorda bulabilirsiniz

Nerden çıktı vario şanzımanın çekmediği? Videoki Zetorun tork fazlası var bi zahmet çeksin tabi.

Fatih videodaki zetor 90; 370/%38

110'luk; 463/%40

120; 493/%37

Tork/tork yedegi bunlar..

---

Görkem cekmeyle olsaydi zetor bayileri paraya paray demezdi ama piyasanin kurallari cok farkli:)
Simdi o zaman sorum şu 120 hp zetorda 493 tork var benim jd6115R de 590 tork var ve zetor yükte jd yi geçiyor tüm fizik kurallarına aykırı bu