John Deere 6115r Ve Tumosan Maxima 9115 Çekişme (ADALETSİZ)

Asfaltta john deere iyi tutunuyor lastik farkından dolayı. Belliki 6115r nin lastikleri yumuşak yapışıyor yere. Arada 300 kg fark var ikisinin de lastiklerinin 22 bar olması garip geldi. Maximanın lastik yanağı fazla 22 bar çok gelir. Ha illaki john deere farklı olacak ağırlık merkezi çok iyi çünkü. Ama maximayı bu kadar rahat çekecek kadar da güçlü değil. Maxima daki petlas ayrı bir kötü lastiklerin basıncı fazla sürücü ağır takviyede değil gazı fazla verince patiye kalmış. Bunların hepsi etkiliyor. Toprakta yapsaydınız daha farklı sonuçlar çıkardı. Hatta diş derinliği asfaltta dez avantaj bütün yük dişlerin üstüne biniyor asıl lastiğin yüzeyi yere basmayınca ve birde lastiğin hamurunun sertliği eklenince patinaj kaçınılmaz oluyor. Bu da en önemli unsur bence. Toprak yüzeyde işler değişir buna garanti veriyorum ha maxima çekemez gene belki ama başa baş kalma ihtimali oldukça yüksek.
Takım elbisesine iddaya girersek takarım toprakta da

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya işte böyle yaparlar senin gibi sade kara bir motor üretmezler. Tümosanmış elli sene önceki teknoloji haydi yap tümosan seni tutan mı var
Ülkenin bütün kaynaklari emrinde işçi var mühendis var arge yerin var. Sen yap kaliteli ve sağlam biz almadiysak. Fakat şu durumda kusura bakma jd nin bir janzimani ve bir iskelet şasisı bile etmezsin.

Doğru bi tespit ama ayni marka ve modelde bile farklilik olabiliyor mesela bizim burda 285 le 285 i taktılar biri digerini cok rahat cekiyor hem durup durup cekiyor görünüste bi farklari yok

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fatih ben sana şu kadar söyleyeyim. Ağır mf 135 hafif olan 6115R yi çeker. Kim ağır ise o çeker.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence gayet adaletli bir çekişme olmuş 6115e tebrikler. Tek adaletsiz tarafı 6115r 135hp (resmi sitesinde yazan) Tümosan 115hp. Lastik falan denmiş ama o kadar ağırlık farkı varsa lastik kurtarmaz tümoyu yinede maxima kullanıcısı olarak gurur duydum güzel deneme için teşekkürler.

135 hp ye 15km den sonra ulaşıyor normal hp si 115
Bu arada maxima kesinlikle küçümsenecek güçte bi motor değil tam bi boğa

Sonuçta ulaşabiliyorsa traktörün tüm dizaynı ona göre yapılmıştır ağırlıkta dahil yoksa maximum 115hp traktör için 6100 küsür kilogram bence çok ben ağır iş olmadığı sürece ön ağırlıkları bile kullanmıyorum tümosanda. Yalnız 6115inde maşallahı var John deere nin en beğendiğim modellerinden kalite farkı tartışılmaz videoların devamını bekliyoruz 😊

Sonuçta ulaşabiliyorsa traktörün tüm dizaynı ona göre yapılmıştır ağırlıkta dahil yoksa maximum 115hp traktör için 6100 küsür kilogram bence çok ben ağır iş olmadığı sürece ön ağırlıkları bile kullanmıyorum tümosanda. Yalnız 6115inde maşallahı var John deere nin en beğendiğim modellerinden kalite farkı tartışılmaz videoların devamını bekliyoruz 😊

Bende sökecegim agirliklari 115 hpye bu agirlik cok fazla
İVT var deil mi JD'de?
Evet var IVT sanzıman

Bana göre bu gibi karşılaşmalardan bir sonuç alınacaksa. Traktör sürücülerinin her ikisi de 1 takviyeye takıp el gazını da her iki sürücü de aynı devirde ayarlayıp bırakacaklar. her iki traktör de aynı anda hareket edecekler

Bunun şoförlükle pek alakası yok. Çekme niyeti olan makine birkaç metre çekilse bile kendini toparlar ve gücünü gösterir.
Dünyanın en iyi pilotunu getirsende tümonun jd 6115r tarafından sürüklenmesi kaçınılmazdır.

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle