John Deere 6000 premium ve 6R serisi Gosterge Paneli Hakkında

Evet arkadaşlar.konu başlığında da belirttiğim gibi jd 6000premium ve 6r serilerinde kullanılan ortak gösterge saati paneli şemasının açıklamalarıyla birlikte bilen veya kullanıcı uyelerimiz varsa konu başlığı altında paylaşabilirler.Bilinmeyen simgeler bu şekilde forum dahilinde detaylı bir şekilde açıklanabilir.

Ön konsol,motor devir km/h göstergesinde ki çoğunu bildiğimiz ama aralarında bilinmeyende olan simgeler.bunun yanında R ve premium serilerinde ki yan konsolda bulunan bilgi kutusu kullanımını ve arıza ikazları da katılabilirse forum açısından detaylı bir bilgi kaynağı olur.Özellikle kullanan arkadaşlar sizlerden bekliyoruz :)

Kullanma klavuzunda yazıyodu hersey eve gidince fotograf çekip ekleyim unutmazsam..
Karkınız için şimdiden teşekkürler.bende internet üzerinden araltıedım ama detaylı olarak bulamadım bulduğumda yabancı dil telaffuzdaydı.
Ben bi video çekerek herseyini anlatayım diyorum bi ara öyle kısa bi sekilde anlatılmaz baya bi özellik var
Video ile daha açıklayıcı olur fatih güzel düşünce.geçen hafta bi arkadasım tavsiyemle 6330premium aldı.kabin donanımı benimkinden çok farklı.aklımıza takılan birkaç simge oldu.dediğin gibi bayağı bi ozellik var

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle