Jx75 mi yoksa jx75c mi

Yakit konusunda cimri bir traktör kabin konforu kullanım ergonomisi olarak rahat bir traktör.Biz ön kepceli olarak kullanıyoruz memnunuz.Sizin buldugunuz traktör kac saatte fiyatı 2013 modele göre fazla gibi geldi bence normalde 2014-15 modellerine o kadar istiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Alexander

Jx75 in tek artısı 12+12 66 serisi şanzıman.onunda ince ayrıntısı 2 nin 2 si, 2 nin 3ü ,düz 1.vites,2 nin 4 ü ve düz 2.vites.bu 5 adet vites seçeneği birbirine çok yakın ve çok kullanışlı olmasıdır.jx alacaksınız şayet 30 jant seçeneğini seçmemeye çalışın. Traktörün arkası cok alçak duruyor.çekişi olumsuz etkiler diye düşünüyorum.ama c serisi bambaşka anlatılmaz yaşanır.

Son düzenleme:
ben bizzat denedim 75c nin seri biri jx75 in 2nin dördüne denk geliyor ben kupkuru dane mısır yerini pulluk tekeri en sonda sürdüm görenler sen ne yaptın kanal açmışşın dedi jx75 benim sürdüğüm koşulda 2nin 4düyle çok zor sürer.üzerindeki iveco motor gerçekten farklı ve fazlasıyla hissettiriyor.ha jx75 artıları kaldırma kapasite 1tonu aşkın daha fazla kaldırıyor çift çeker difransiyel elektonik bana hiç lazım olmadı şahsen birde 12.12 vites secenegi .amma velakin jxc nin artıları 40 km hız ,kısa olmasından dolayı ara işlerde çok pıratik tarla dahil ,konfor fazla ana vites kolu özellikle kullanım görüntü çok hoş ve yakıt çok iyi hafif ve seri olduğu için az yakıyor.. ama hala 4.12 dönerli pulluk takamadım içimde kaldı kaldırma kapasitesinden dolayı belki kaldırır zorlanmaz ama ben cesaret edemiyorum bizim burda td65lere takp kullanıyorlar ben 75 bg cengavere takmaya çekiniyorum bi o koyuyo:)

Merhabalar bahsettiğin fiyat çok fazla bence modele göre. Bende 2015 jx75c orjinal kabin klima var 890 saatte. Her 200 saatte bir servis bakımı yapıldı kız gibi traktör düşünürsen yardımcı olurum. Ben beygir yükseltmeyi düşünüyorum.

Sent from my iPhone using TrakKulüp