ERKUNT HAŞMET 110 vs ZETOR 10641

Murat.. bu videoyu o konuya cevap olarak vaktiyle atmistim..

106'nin sahibinde mf 200 serisi 75-85 de var..

O zaman ilk aldiginda sormustum.. onun kadar yakiyo 2 kati is yapiyo.. bilmeden aldim cok memnunum demisti..

Attigini hatirlayamadim ama osman goksunun videolarini izlerken buldum.Abi osman goksunun bi videosu var 10641 sifir.o motor nereye gitti bu forumda paylasildimi

10 paralık zetor çekse ne olur çekmese ne olur.

Bak dostum bu forumda herkes paylasim yapiyor.kimisi kotuluyor kimisi övüyor kimisi çekişme yayinliyor kimisi karsilastiriryor.zamaninda kimileride 90lik erkuntla 120lik zetorun cekismesini atti.konu hakkinda yorumlar yapil fikirler sunuldu ve videonunda goktaslarin garajinda cekildigi biliniyor.bende buraya normal sartlarda toprak yerde cekilmis videosunu attim.Adam gibi yorumunu yapacaksan yap yapmicaksan defol git benim paylasimima yorum yapma yapacak arkadaslar vardir.sen mf ile mutlu ol.seni bidaha uyarmam.

Bak dostum bu forumda herkes paylasim yapiyor.kimisi kotuluyor kimisi övüyor kimisi çekişme yayinliyor kimisi karsilastiriryor.zamaninda kimileride 90lik erkuntla 120lik zetorun cekismesini atti.konu hakkinda yorumlar yapil fikirler sunuldu ve videonunda goktaslarin garajinda cekildigi biliniyor.bende buraya normal sartlarda toprak yerde cekilmis videosunu attim.Adam gibi yorumunu yapacaksan yap yapmicaksan defol git benim paylasimima yorum yapma yapacak arkadaslar vardir.sen mf ile mutlu ol.seni bidaha uyarmam.

Bak nasıl kızdın insanlarda sizin her başlığa girip zetorda zetor demenize kızıyor. O zaman sizde aklınızı başınıza alın ve her yere koşmayın aynen senin yaptığın gibi insanlarda size kızıyor sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturup zetor muhabbeti yapıyorsunuz sizin yüzünden forumdan soğuduk. Şuan elinde traktörü olan herhangi bir kişi traktörünü satıp çok ala zetor alabilir ulaşılmaz bir traktör değil. Ayrıca o videosunu koyduğunuz Erkuntçu kimse eğer altındaki traktörü satsa yarı parasına alır o zetoru. O yüzden sizde sıkmayın milleti.

Ayrıca ben senin dostun felanda değilim asıl sen aklını başına al .

Tartışmayın beyler ayıp.
Ben de erkuntçuyum orda zetor istediği kadar yırtsın belki haşmeti sürürdü ama şu da var kolay av değil haşmet öttürür ayağı yer tutarsa.
Ben işimi görene bakarım çekişme muhabbet tadında ise eyw. ama karalama övme ise güler geçerim.
Zetorcular az da başka markaları da övün daa ;)
Umut abi teslim ol zetorcularla birlikte yoksa erkunt içinizden geçecek :)

ne zetormus arkadas ove ove bıtıremedınız su traktörü ses var goruntu yok ove ove bıtıremedıgınız traktörün emsal guctekı rakıplerı ıle performans vıdeolarını koyunda bızde sahıtlık edelımm madem az yakıyor koyun erkunt gıbı yakıt test vıdeosunu bızde ınanalımm kac kısıde zetor var burda kullanan kulanan lardan acılen pulluk ta kapısma vıdeolarını beklıyoruzz

Tartışmayın beyler ayıp.
Ben de erkuntçuyum orda zetor istediği kadar yırtsın belki haşmeti sürürdü ama şu da var kolay av değil haşmet öttürür ayağı yer tutarsa.
Ben işimi görene bakarım çekişme muhabbet tadında ise eyw. ama karalama övme ise güler geçerim.

Önemli olan kimin kimi otturdugu degil.Erkunttu ben zaten yerlilerin icinde begeniyorum zaten erkunt olmasaydi nh satil koymazdi kabini yenilemezdi ayni devam ederdi.Bence öncü oldu Turkiyede.yalniz Ercan sunu demeliydin 90 120 yi suruyor burdada 100luk 110la ayni kaliyor oburunde bi is var desen seninde tarafsiz oldugunu objektif baktigini dusunurdum.ayrica yeterki erkunt icimizden gecsin Ercan yerli mali gelissin avrupa motorlar gibi olsun.Not same kullanicisiyim onuda overim yakiti ve saglamligiyla ama performansa bisey demem.yeni seriler nasildir onu bilmem kendi motorumdan kastim

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
Tartışmayın beyler ayıp.

Ercan Bey çok itidallisiniz kendi adıma teşekkür ederim ama işte insanın siteye giresi gelmiyor bu zetorcuların yüzünden zaten kasıtlı yapıyorlar bunu reklam için. Hayır bir adam Fendt kullanır anlatır bizde ağzımızı açar bakarız neden çünkü çok pahalı ve çoğu insanda yok ama zetor nedir yahu şuan zetor dışında traktör kullanan herhangi bir kişi traktörünü satsa daha büyük bir zetoru alabilir. Bunlar öyle anlatıyor sanki ulaşılmaz bir traktör sanki Fendt yada caterpıller yahu zetor yahu bu .

ne zetormus arkadas ove ove bıtıremedınız su traktörü ses var goruntu yok ove ove bıtıremedıgınız traktörün emsal guctekı rakıplerı ıle performans vıdeolarını koyunda bızde sahıtlık edelımm madem az yakıyor koyun erkunt gıbı yakıt test vıdeosunu bızde ınanalımm kac kısıde zetor var burda kullanan kulanan lardan acılen pulluk ta kapısma vıdeolarını beklıyoruzz

Reklam beyfendi reklam yoksa bi nane olduğundan değil.

aynen sana katılıyorum bu zetoru yere goge sıgdıramayanların cogu zetor kullandıgı yokk bırak baskalarının canını yakacaklarr madem kı bu zetor bu kadar ıyı atın su vıdyolarıda bızde bılelım gorelımm lafla peynır gemısı yurumuyor arkadaslarr

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci44
aynen sana katılıyorum bu zetoru yere goge sıgdıramayanların cogu zetor kullandıgı yokk bırak baskalarının canını yakacaklarr madem kı bu zetor bu kadar ıyı atın su vıdyolarıda bızde bılelım gorelımm lafla peynır gemısı yurumuyor arkadaslarr

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...2009-model-zetor-8441-proxima-363508013/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...icaret-ten-2009-model-case-80-362793253/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...unt-servet-80-lux-kabin-klima-363474357/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...saatte-dar-ve-radyal-lastikli-366376775/detay

bunların hepsi aynı yıl aşağı yukarı aynı beygir fiyatından anlarsın kaliteyi. MF yi yazmadım bile düşün artık.