Traktörle bozuk mazot

Bir arkadaşım tarım krediden kullandığı mazotla 5445 in 750 saatte enjektörler bozuldu yenisini 4000 tl ye aldı.yani tarım kredinin mazotu iyidir diye birşey yok .beklediği depo yada mazotu taşıyan tankerler küflü olabiliyor o da mazotu bozuyor

• Beğen
Tepkiler: mbsmah
876b59867b1131dd85ed332b4dd781bb.jpg

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçmiş olsun tkk nin mazotu iyi değil geçen yıl 500 litre kadar almıştık traktör normal cektiginden daha az çekmeye başlamıştı ama pompa da falan bi sıkıntı çıkmadı bizde bir daha almadık...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: mbsmah
Tkk mazotlar ilgili firmanın kontrolü altındadır,duzenli olarak temizlik ve bakım yapılmaktadır,bu yuzden ilgili markanın istasyonlarından farkı yoktur.
Tkk nın şöförüyle artik arkadaş olduk dediginiz gibi tanker mührünü bizim evde söktü daha mazot sıcacıktı geldiginde zaten sıkıntı tkk nın anlaşmalı oldugu sirkette gecen yıl opetti bu yık petrol ofidine geçmis ama bizim mazotun bozuldugu yıl aynı fotograftaki gibi bembeyaz jel kıvamı aldı

Resimdeki mazotu ilk defa görüyorum. Bizde bugüne kadar çok mazot aldık tarım krediden bir sorun çıkmadı. Var bu işte bir iş.
Benim anlamadığım tkk guvenmeyeceksek kime güveneceğiz 5 senedir sadece tkk mazotu kullanıyorum.bir istasyondan alırdım önceden birgün bu baktım mazot su gıbı anladım ki adamlar bize mazot diye sahte mazot satiyorlarmis o zamandan beri yok kullanıyorum numune petrol ofisine gitti onlar bu malzeme bizim derlermiki bağımsız yerde yapılmalı aslında rahlil

Sent from my SM-J200H using TrakKulüp mobile app

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Benim anlamadığım tkk guvenmeyeceksek kime güveneceğiz 5 senedir sadece tkk mazotu kullanıyorum.bir istasyondan alırdım önceden birgün bu baktım mazot su gıbı anladım ki adamlar bize mazot diye sahte mazot satiyorlarmis o zamandan beri yok kullanıyorum numune petrol ofisine gitti onlar bu malzeme bizim derlermiki bağımsız yerde yapılmalı aslında rahlil

Sent from my SM-J200H using TrakKulüp mobile app

Mazotu traktörün deposuna mı yoksa tankere mi alıyorsunuz? Bu mazotu kullanan başka kişilerde olmuştur illaki onları da araştırın.