Erkunt Haşmet 110 crd

Isparta fuarında o kadar marka ve çeşit traktörün içinde en fazla ilgiyi çeken model 110 Haşmet oldu:)
Aynen siz de mi fuardaydınız ? Benim en çok dikkatimi çeken iki şey tasarımı ve arka kolun hidrolik olması
Fbyshge.jpg

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Aynen siz de mi fuardaydınız ? Benim en çok dikkatimi çeken iki şey tasarımı ve arka kolun hidrolik olması
Fbyshge.jpg

mTalk'tan gönderildi

Evet oradaydım, arka kolar ve hava tankları sistemi güzeldi, aynı hidrolik kolları John Deere firması kimi modellerinde kullanıyordu;

Herkes tekrar tekrar Erkunt 110 ları ziyret etti, diğer Erkuntlar da güzeldi ama 110 lar ayrı güzeldi:)

• Beğen
Tepkiler: emrah doğan
Ben onun için 2018 i bekliyom bilader :D Ne yani, fakirmi sandın beni?

Hadi hadi Nail emmi, ben ne kadar 5400 olsa yanına desemde sende de 80.4 görüyorum.
Sana Cummins CRD extralı olsun sana opsiyon yok. ;)

Dogru diyorsun abi 2012 de ilk cikani aldim ben kobay gibi nereyi kırsam saglamlaştırdilar 2017 kalite yıli olacaksa 2019 da almak lazim

2016 başladıysa 2017 alınır müşterileri ürkütme ağa :)

2020 de benim 5h eskir 5h in yerine on süspansiyon lu bi tane erkunt çekerim abi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veririk la ne olcak ergutta angarlı nasıl olsa :)

Sayende abi
İNŞALLAH başka videolarda var atarım

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben ve bizler hep beraber yapacağız bu işi :)
Diğer videoları da bekliyoruz.

Kaliteyi de artirirlarsa bu kafayla John deere ile kapışırlar. Adamlar Crd hasmeti 140 dan aşağı vermiyorlar. 5105m de 148 bin lira. Bu kafayla çiftçi dostu olamazlar nokta.

Daha alınacak çok yol var ama çok markadan fazla gelişimi kısa zaman sığdırdı ve devam inşallah.

Abi alemsin valla 2018de bizim hasmeti satalım sana olmamı
Bu arada motur canlı olmuş insanın alası geliyo ama o paralar verilmez gibi cok beaa

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Müşterileri ürkütme üstad senin haşmeti erkuntun teknoloji müzesine çektirecem iyi bak ona :)