Navita gübre

Değerli trakkulup sakinleri malum kış geldi allaha şükür iyi kötü işleri bitirdik. Bugünlerde yeni sezon için Mısır bitkisinde kullanacağım gübre bağlantılarını yapmayı düşünüyorum. Bu konuda da sizden yardım istirham edeceğim
komşu koyde fikirlerine ve yaptığı tarıma ilgi duyduğum bir ahbabım var kendisi şu günlerde ticarete heves etti ve tarım ürünleri satmaya karar verdi zaten toptancilarla bağlantısı olduğu için pazara yabancılik çekmedi diyebiliriz. Diyeceğim o iki kendisinin de kullandığı ve banada tavsiye ettiği navita adındaki kimyasal taban gübresini almamı önerdi.
siz hiç kullandınız mı ve duydunuz mu görüşünüz düşünceniz nelerdir :)

Toprağımız kırmızı toprak
ph:~7.5
dekara kaç kg verilmeli?

Screenshot_2016-12-07-00-49-45.pngScreenshot_2016-12-07-00-49-51.png

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Değerli trakkulup sakinleri malum kış geldi allaha şükür iyi kötü işleri bitirdik. Bugünlerde yeni sezon için Mısır bitkisinde kullanacağım gübre bağlantılarını yapmayı düşünüyorum. Bu konuda da sizden yardım istirham edeceğim
komşu koyde fikirlerine ve yaptığı tarıma ilgi duyduğum bir ahbabım var kendisi şu günlerde ticarete heves etti ve tarım ürünleri satmaya karar verdi zaten toptancilarla bağlantısı olduğu için pazara yabancılik çekmedi diyebiliriz. Diyeceğim o iki kendisinin de kullandığı ve banada tavsiye ettiği navita adındaki kimyasal taban gübresini almamı önerdi.
siz hiç kullandınız mı ve duydunuz mu görüşünüz düşünceniz nelerdir :)

Toprağımız kırmızı toprak
ph:~7.5
dekara kaç kg verilmeli?

Ekli dosyayı görüntüle 15530Ekli dosyayı görüntüle 15531
Merhaba bu gübreyi kullandınız mı kullananlar memnun kaldınız mı

Merhaba bu gübreyi kullandınız mı kullananlar memnun kaldınız mı

Evet kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz gübreden memnunuz çözünebilirligi iyi. Analiz yaptırdık garanti edilen içeriğin üzerinde sonuçlar aldık. Tek sorun bu yıl ki gelen partide nem oranı düşüklüğünden dolayı oluşan tozlasmaydı. Aşırı derecede değildi ama normalin biraz üzerinde