Jx 75 c 14 no döner 3 lü

arkadaşlar bendede var 75 c bende 4lü12 no dönerli takmak istiyorum içimde kaldı takan kullanan varmı her hangi bir sıkıntı çıkarırmı you tube de izlemiştim birkaçtane kullanıcı videosu bir tanesinde yardımcı piston vardi diğerlerinde varmı göremedim fakat hepside kaldırırken çok rahat kaldırıyordu çekerkende zorlanmıoyorlar doğrusu siz ne diyorsunuz bu konu hakkında saygılar...

Arkadaşlar bizde 4 11 pulluk aralar 30 cm 120 cm iş genişliğinde pulluk kullanıyoruz.Vites hızları
1T3 6 km/h 1T4 8 km/h 2T1 11 km/h civarındadır.Göstergedeki hızlar sanırım 55 C için verilen rakamlardır.
Tatlı rampalarda 2000 devir 1T4 aşağı yukarı gidiyor,rampa biraz dikse 1T3 ile gidiyor.Motoru 1 takviye üzerinden toprak işlemede kullanırsanız güç aktarımı daha direkt olduğundan daha az kayıpla iş yaparız.
Sürüm hızı için 6-8 km/h bence idealdir.

Arkadaşlar bizde 4 11 pulluk aralar 30 cm 120 cm iş genişliğinde pulluk kullanıyoruz.Vites hızları
1T3 6 km/h 1T4 8 km/h 2T1 11 km/h civarındadır.Göstergedeki hızlar sanırım 55 C için verilen rakamlardır.
Tatlı rampalarda 2000 devir 1T4 aşağı yukarı gidiyor,rampa biraz dikse 1T3 ile gidiyor.Motoru 1 takviye üzerinden toprak işlemede kullanırsanız güç aktarımı daha direkt olduğundan daha az kayıpla iş yaparız.
Sürüm hızı için 6-8 km/h bence idealdir.

2T2 burda kac km hız vardır

https://www.youtube.com/watch?v=iAfSBajVAGg

güzel çekim olmuş ancak dörtlü 10 luk olsa çok daha güzel olmazmıydı tav güzelmiş maşallah

4 10 ile 4 9 arasında 4cm ıs genıslıgı var 4 9 da daha ıyı performanslıı her zaman boyle tavlı olmuyorr topragımızz sert kerpıc gıbı toprak yapısı var onun ıcın 4 9 ıdeal gelıyorr 5 9 da dusunmuyor deılımm

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA