70 56 nın lastikleri taktık hayırlısınla.

Teşekkür ederim 7.50 16 . Eskiler çıkma markalarını bilmiyorum ama ondan önce fabrika lastiği pırelliydi çatladılar ve patlamaya başlayınca çıkmalarla değiştirmek zorunda kaldık.
Anladım Usta desen lassa gibi benim 3 senede bi tur değisti 6.00.16 lassa tt55b nin ön rotu ymultunc dıslardan cok yedi ters duz yapamadık ramazan bayraminda komple degistirdim samrelleri degisstirmedim yoktu ozaman bi dahada gitmedim

• Beğen
Tepkiler: srtys
Aslında dara çevirecektim jant lastik tam takım önlerle beraber hepsi lassa 3900 dedi.13.6 12 38 yapacaktım tümoyada takarım arada diye. Sonra ölçtüm 4cm fark var geniş olanla dar arasında orjinalini aldık devam ettik.özka alsaydım 4 lastiğide 2030 liraya halledecektim.memnun olanda var özkadan şikayet edende. Bende riske girmedim lassa aldım.
36 jant taksan olur ama 38 jant çok aşırı seri hale gelir traktör. Zaten orjinal dar lastik ebatida 36 oluyor 70-56 nın

• Beğen
Hayırlı olsun, eskimeyk bilmesin.

Bugün Goodyear fiyat aldım. [MENTION=56055]İSMAİL TUTAR[/MENTION] Arkalar 16.9/14.30 2100 TL, önler 7.50/16 400 TL.

Muhtemelen Goodyear olacak. Uygun geldi, ana lastikler üzerinde geziyoruz değişim zamanı geldi, geçiyor.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim..Goodyear için iyi fiyatlar. Fiyatlar ön ve arka ların teki için mi geçerli? Yarın öbür gün 640'a lastik bakarsak bilgimiz olmuş olur.

• Beğen
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim..Goodyear için iyi fiyatlar. Fiyatlar ön ve arka ların teki için mi geçerli? Yarın öbür gün 640'a lastik bakarsak bilgimiz olmuş olur.

Çift fiyatı her ikisi de, 4 ü birden 2500 e geliyor. Kışın daha ucuz olur diye sorup duruma göre değişeyim diye düşündüm. Fark oluyor ama öyle abartılacak bir fark yokmuş yaz kış fiyatları arasında..

• Beğen
Çift fiyatı her ikisi de, 4 ü birden 2500 e geliyor. Kışın daha ucuz olur diye sorup duruma göre değişeyim diye düşündüm. Fark oluyor ama öyle abartılacak bir fark yokmuş yaz kış fiyatları arasında..

GoodYear zirai gruptan vazgeçti diye biliyorum, aldığın veya alacağın Lastiklerin üretim tarihine mutlaka bak, bizim 265s de ÖzKa var, onları beğenmediğim için Gold a Petlas aldım bu yaz 2200 TL sadece arkalar, orjinal lastikler Lassa ydı, Lassa lar karda nerdeyse dümdüz olduğu halde yeni Petlas tan daha iyi tutunuyordu. Petlas için pişmanım,

GoodYear zirai gruptan vazgeçti diye biliyorum, aldığın veya alacağın Lastiklerin üretim tarihine mutlaka bak, bizim 265s de ÖzKa var, onları beğenmediğim için Gold a Petlas aldım bu yaz 2200 TL sadece arkalar, orjinal lastikler Lassa ydı, Lassa lar karda nerdeyse dümdüz olduğu halde yeni Petlas tan daha iyi tutunuyordu. Petlas için pişmanım,
Tümosanda petlas var anlamsızca kopuyor tırnakları ufak ufak. Orjinal fabrika lastikleri.ondan memnun olmadığımız için düşünmeden lassa aldım.özkada alabilirdik ama ara iş yaptığı için çok uzun sürede lastik değiştiriyoruz ondan tercih etmedik.

• Beğen
Tepkiler: nailyetek

Hayırlı olsun biz de geçen sene 285 in lastiklerini değiştirdik. Önceki lastikler Lassaydı. 12 yıl kullanıldı uzun süre çalıştı lastikte diş kalmadı her tarafı çatladı ama belki birkaç sene daha giderdi. Değiştirip Petlasın ürettiği Harvester modelini aldık iki teker 1750 TL ye geldi. Geçen yıldan bu yıla fiyatlar artmış demekki.

• Beğen

Tamamdır Nail abi. Doğrudur, son fiyat listesi 2014 e ait. Bayii az buçuk tanıdık, pandik atmaz umarım :)

• Beğen