2 hafta içinde 2. şanzıman arzası

2012 model erkunt nimet 70 lüks kullanıyorum 1700 saatte 2 hafta önce tarla sürerken 1. vitesten atmaya başladı servisi aradım geldi götürdü 3 gün sonra teslimetti dişliyi sıyırmış dün ekim yaparken 2. vitesle gidiyordum birden bises geldi ve traktör stop etti tekrar çalıştırdım 1.2. ve 3. viteslerde stop ediyor 4. vitese girmiyor boştayken 4. vites hızında hareket ediyor servisi çağırdım aynı gün geldi vitesleri denedi vites karışmış olabilir yada 4. vites yatak sarmış olabilir dedi şimdi bu bir servis hatasımıdır tekrar aynı servise götürmelimiyim

Walla bizim 80lik lüks 2000küsür saatte balyada kullandık hiç dişli kırmadı senkromenç falan bozdu ama böyle bişey olmadı demekki erkuntta dandikmiş tümo bariz zaten New holland da o yolda ilerliyor hızla Başak a bakma bile Erkuntta başladıysa bırak yeniyi

Geçmiş olsun birader.
Bu şanzumana bakan kişi servis mi ?
ikincisi ilk arızayı tamir ederken başka ne var ne yok diye hiç diğerlerini kontrol etmedi.
Bizim bur da biri vardı rahmetli oldu o arızayı yapıp başka yerleri gevşetirmiş geri gelsin alam parasını diye ölünce ortaya çıkmaya başladı o usta rahmetli oldu arızalarda bitti.

Geçmiş olsun birader.
Bu şanzumana bakan kişi servis mi ?
ikincisi ilk arızayı tamir ederken başka ne var ne yok diye hiç diğerlerini kontrol etmedi.
Bizim bur da biri vardı rahmetli oldu o arızayı yapıp başka yerleri gevşetirmiş geri gelsin alam parasını diye ölünce ortaya çıkmaya başladı o usta rahmetli oldu arızalarda bitti.

bıttımı :)

bu sabah erkuntun internet sitesindeki arıza talep formunu doldurmuştum gün içinde beni arayarak arıza ların tarihi traktörün durumu ile ilgili bilgi aldılar ve en yakın servisi yönlendireceklerini sorunun en kısa zamanda çözüleceğini söylediler
hemen cevap verip garantisi bitmiş traktörle ilgilenmeleri beni çok memnunetti

bu sabah erkuntun internet sitesindeki arıza talep formunu doldurmuştum gün içinde beni arayarak arıza ların tarihi traktörün durumu ile ilgili bilgi aldılar ve en yakın servisi yönlendireceklerini sorunun en kısa zamanda çözüleceğini söylediler
hemen cevap verip garantisi bitmiş traktörle ilgilenmeleri beni çok memnunetti

Garantisi bitmiş diye bir şey yok olamazda Servis sonuna kadar tamir etmek arıza gidermek için vardır...Ama şu bir gerçek yapamıyoruz yapamuyoruzzzz...avrupa bir traktörün her yeri dağılıyor şanzıman difiransiyelden şikayet olmuyor adamlar çeliğin suyunu sertliğini veriyor vesselam...

Garantisi bitmiş diye bir şey yok olamazda Servis sonuna kadar tamir etmek arıza gidermek için vardır...Ama şu bir gerçek yapamıyoruz yapamuyoruzzzz...avrupa bir traktörün her yeri dağılıyor şanzıman difiransiyelden şikayet olmuyor adamlar çeliğin suyunu sertliğini veriyor vesselam...

garanti süresi içinde mazot şamandrası için 10 defa servisi arayınca garanti bitince böyle ilgi beklemiyordum