Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
22 sonuçtan 21 ile 22 arası gösteriliyor

Blog Girişleri
    1
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: 20 aylik kaç kilo karkas verir

550-600 KG

delihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    5 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: 20 aylik kaç kilo karkas verir

bakamamışsınız değil eksik bakmışsınız olaya öyle bakalım darılasınız diye yazmıyorum bunu yanlış anlamayın sakın ortada var olan bir karışıklığı gidermek için söylüyorum besi hayvanına arpa ezmesi verilirse o hayvanı sıkar ve gelişimini çok geciktirir pancar küspesi çok tatlı olduğundan dolayı hayvanda iştahsızlığa yol açabilir silaj süt hayvanının temel besinidir fiğ ezmesinden ziyade fiğin otu daha faydalıdır iştah açar az miktarda günlük verilmesinde mahsur yoktur ademin her ay yapılması iyidir fakat güneş gören bir hayvana ademin çokta gerekli değildir ama yapılmasında fayda var sürekli yem saman yediği için hayvanda kurt oluşur ve buda kilo almasına çok engel olur ivoşek tarzı hapları düzenli kullanmak gerekir en iyi kurt dökücü o haplardır iğnesi hap kadar fayda göstermiyor şahsi kanaatimdir kurt olan hayvanın dışkısı farklı kokar inan abi bunlara düzenli uyulması durumunda herşey yolunda gider şaptan bende çok çektim bu sene hayvanları mahfetti elimle ekmek yedirdim suda ıslatıp ağızlarına ekmek koyuyodum 1 hafta ekmekle besledim hiç bişey yiyemediler

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog