Başak 2075 bk Case jx 75 c ?

Arkadaşalar benim için dediğim gibi en önemlisi sağlamlık yakıt başak benimde bir kaç kez tarlada arıza verdi antıfiriz geri verdi bide sağ tarafta tıpa vardı o patladı bakalım pazartesi bakacağım.

Arkadaşalar benim için dediğim gibi en önemlisi sağlamlık yakıt başak benimde bir kaç kez tarlada arıza verdi antıfiriz geri verdi bide sağ tarafta tıpa vardı o patladı bakalım pazartesi bakacağım.

75c ıcıne sınıyorsa sahıbınden com da ıkıncı el 75c lere bır 800 saate kadar olanlara bak ve takas teklıf et korkma c serısının ıkıncı ellerıde cok saglam ıkıncı el alan bır cok arkadas oldu hıcbır sorunu olmadı arkadaslar c serısı alma donanımsız fıyatıda yuksek maxpro al demıs ama c serısı neden yuksek bos halıyle bu kadar dıye durup dusunmelerı lazım goruyoruz burada nh ve case maxprolar arıza verıp duruyorr cekıs yok yakıt cok.ayrıca 75c compact bır traktör celtık tarlasına uygun olacagını dusunuyorum camurda performansı cok ıyı

• Beğen
Tepkiler: ufuk555
75c ıcıne sınıyorsa sahıbınden com da ıkıncı el 75c lere bır 800 saate kadar olanlara bak ve takas teklıf et korkma c serısının ıkıncı ellerıde cok saglam ıkıncı el alan bır cok arkadas oldu hıcbır sorunu olmadı arkadaslar c serısı alma donanımsız fıyatıda yuksek maxpro al demıs ama c serısı neden yuksek bos halıyle bu kadar dıye durup dusunmelerı lazım goruyoruz burada nh ve case maxprolar arıza verıp duruyorr cekıs yok yakıt cok.ayrıca 75c compact bır traktör celtık tarlasına uygun olacagını dusunuyorum camurda performansı cok ıyı

eyvallah youtubede bir video izlemiştim case jx 75c nin çeltik tarlasında 5 lik sabanla çift sürüyordu şaşırmıştım bakalım hayırlısı.

Kabin taktir verim kabin var her traktora uygun ben 2 ay önce taktirdim orjinal gibi çok memnunum bende degistircektim bende 2006 td65d cifceker var geçen sene case jx75c ile takasta 40000 bine bıraktı bursa fuarında kampanyali birde suan 60 falan isterler üzerine

• Beğen
Kabin taktir verim kabin var her traktora uygun ben 2 ay önce taktirdim orjinal gibi çok memnunum bende degistircektim bende 2006 td65d cifceker var geçen sene case jx75c ile takasta 40000 bine bıraktı bursa fuarında kampanyali birde suan 60 falan isterler üzerine

kabin takdırcakdımda 10 bin lira istediler klimalı kabine lakin kabin takma kabin olcağı için 1-2 yıl sonra oynama olacak ve para havaya uçacak ben diyorum ki pazartesi günü 95 e indirebilirsem fiyatı alacam bakalım hayırlısı Yüce ALLAH dan saygılar sevgiler.

Kesinlikle 65C al derim.75C size fazla gelir.Motorun üstüne binen biliyor ne kadar çekişli olduğunu pişman olmayın.Diferansiyel kilidi koymuşlar ama hiç kullanmıyorum çamurlu arazi olsa bile aratmıyor.Çift çeker mekanik, Hidrolik geçişli olanlar yürürken çift çekere geçirdiği zaman şanzımanda burçları bozuyor.Düşük süratlerde bununda kolu çekince geçiyor.Dururken geçirmekte fayda var.Motor çekişi o kadar yüksekki 1500 2300 devir arası devir düşsende motor topluyor.Esneklik var.65C 1500 2300 devirde sürekli 70 hp güç veriyor.Başakta güç 60 hp den 72 hp ye çıkıyor.Devir düşünce güç azalıyor,motor toplamayınca buçuk buçuk vites düşüyor.Düşük devirde 1500 gibi çekiş az.Başakta 60 casede 70 hp var 1500 devirde.Zorlarsan motorları rampada case daha az vites değiştirerek rampayı çıkar.Case 70 hp ye sıkşır.Başak 60 hp ye sıkışır.Case yüksek güç verebildiği için rampayı çabuk tırmanır. Tam bir enter çeker yük taşıma motorudur. :) CASE İH

same gıbı onlerde fren yoktur casanın 4 cekere aldıgında onler tutar basak gıbı ama frenlerı gayet ıyıdır yumusaktırr dokundugun an tutar same kullanmadım hıc ama dıger marka traktörlerı kullandım kıyasla yaparsam casenın frenlerı cok guzel dıger markalara gore

• Beğen
C serisi saglam fakat yakıtı senin samdıgın kadar az degil en azından benim 75c öyle.arıza konusunda illaki ufak tefek arızalar çıkıyor.traktörün nerdeyse sıfır case alacaksın o da aynı işi yapacak.case almak mantık dışı bu arada kredi çekeceksen bunun üzerine en az 15 bin gibi faiz kasko dosya masrafıda eklersen sen düşün iş nereye varıyor..para kolay kazanılmıyor arkadaşların dedigi gibi taktır kabini işini gör.

Bayilerde iş çok değişiyor. Başka başka bayileri de araştır. Ayrıca kar oranları çok yüksek onun için çok aşağıdan pazarlık tutun tok alıcı olun. Bizim ilçede bir bayii 68 bine sattığı td65b traktörü bir başkasına 60 yada 62 bine satmış öyle duyuldu. Tanıdık biride başka ilin bayisinden aldı daha iyi fiyata