Başak 2075 bk Case jx 75 c ?

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar ben samsun bafradan bu sene mayıs ayında başak 2075 bk aldım tenteli şu anda 270 saatte iyi motor 70 dönüm arazim var 50 dönümü çeltik diğerleri sebze kavun karpuz lahana vsss.Buraya case bayisi yeni açıldı ve ben jx 75c serisini uzun zamandır araştırıyordum ama burda olmadığı için alamadım yeni geldi bafraya,biraz inceleme fırsatım oldu konfor açısından harika bir traktör çünkü kışın lahana kesiyoruz hale getiriyorum çok soğuk oluyor hava saten case yi seçme tercihimin ilk başlarında kabin geliyor.Yakıt sağlamlık açısından bilmiyorum çünkü çeltik tarlası sürmek her motorun harcı değil çok zor işdir.Diğeceğim şu ki jx 75 c serisine şu anda 110 bin lira dediler aşırı pahalı geldi siz değerleri forum üyelerinin nacizane fikirlerini almak istiyorum saygı ve sevgilerim ile.

Ne yapmak istedigin pek anlaşılmadı gibi.
Ama anladığım kadarıyla Başağı verip Case almak istiyorsun, eger böyleyse tavsiyem gerçekten cok para istemişler bence motoruna iyi sarıl guzel motor başaklar.

casenın c serılerı guzel traktör 2012 model 1400 saatte hıc bır arıza sorun cıkarmadı sadece koltugu degıstı yakıt ve cekısı emsallerınden ustundurr konfor olarak cok rahat.ama traktörunuzu yenı almıssınız bence bır kabın taktırıp devam edın derım sıze suan bır kabın taktırmak 6 bın tl yı buluyorr bayı ıle bır gorusup elınızdekı tarktörun ustune ne 10 15 bın tl gıbı bır rakam ısterse case almak daha karlı olur sıze kara sızındır benım traktördede kabın yok sızı ıyı anlıyorum helekı soguklardaa kabın cok arnıyorr

Traktorunuz sıfır ayarında bir traktör.ama tenteli olduğu için soğuk havalarda çeltik işlerinde sizi zorluyor anladığım kadarıyla.Artık traktor alırken kabin şart gibi oldu.jeşke başağı kabinli alsaydınız sorununuz daha hesaplı bir maliyetle kapanırdı.75c yi dusunuyorsanız.oncelikle o fiyat bariz çok fazla.zaten çiftçinin kazandığı para girdiği kapıyı biraz aralıyor.traktörunuzde masraf açan yer yoksa beğeniyorsanız ilave kabin taktırabilirsiniz.75c donanım olarakda maxprodan daha düşük diye biliyorum.gorsel olarak modern ancak o fiyatı donanımı ve gucu göz önüne alınırsa çok yuksek

Bayiler arasında fark çok bayi satış politikası olarak herkese aynı şeyi söyler bu listeyi kimseye göstermiyok diye. Açar örnek 105 5'i kafadan düşer o zaten pazarlık payı gibi görünür olan zaten 100 bin liradır çok sıkı pazarlıkla fiyatlar aşağı çekilir.

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar ben samsun bafradan bu sene mayıs ayında başak 2075 bk aldım tenteli şu anda 270 saatte iyi motor 70 dönüm arazim var 50 dönümü çeltik diğerleri sebze kavun karpuz lahana vsss.Buraya case bayisi yeni açıldı ve ben jx 75c serisini uzun zamandır araştırıyordum ama burda olmadığı için alamadım yeni geldi bafraya,biraz inceleme fırsatım oldu konfor açısından harika bir traktör çünkü kışın lahana kesiyoruz hale getiriyorum çok soğuk oluyor hava saten case yi seçme tercihimin ilk başlarında kabin geliyor.Yakıt sağlamlık açısından bilmiyorum çünkü çeltik tarlası sürmek her motorun harcı değil çok zor işdir.Diğeceğim şu ki jx 75 c serisine şu anda 110 bin lira dediler aşırı pahalı geldi siz değerleri forum üyelerinin nacizane fikirlerini almak istiyorum saygı ve sevgilerim ile.
Sayın abim anlaşılan casenin konforu seni cazip etmiş başağa bi kabin taktır ondan sonra bak keyfine case senin başağa çekiş konusunda yetişemez

• Beğen
Tepkiler: ufuk555
Sağolun lakin bugün başak galerisine gittim amasyada kabin takıyorlarmış sen dediler köyden traktörü getircen başka hiç bir şeyine karışmayacaksın 10 bin lira sadece kabin parası istediler :( şimdi hadi kabini taktırdın 2-3 sene sonra o takma kabin yerinden oynayacak 10 bin tl havaya gitcek düşüncem bu şekil.Case bayisi benim traktöre 60 bin tl verdi.Jx 75 c sine de 110 bin dedi ben başağı 60 bine verip caseyi 100 bine indirsem nasıl olur çünkü case içime çok sindi özellikle kabin olarak ve yakıt olarak çok övdüler ama sizin fikirleriniz gene benim için çok önemli teşekkür ederim.

Daha geçen gün bir arkadaş jx100 ü 105 bine almadımı forumda. Jx75c 100 bin istemek nasıl bir duygu acaba. Tamam biri yerli biri montojı burda ama. Hayırlısı olsun kabinsiz traktör ileriye dönük hastalıklara yol açıyor. Bize birşey olmaz diyen abiler bugün kabin taktırdı keşke gençken taktırsaydık diyorlar 😀😁😀

• Beğen
Sağolun lakin bugün başak galerisine gittim amasyada kabin takıyorlarmış sen dediler köyden traktörü getircen başka hiç bir şeyine karışmayacaksın 10 bin lira sadece kabin parası istediler :( şimdi hadi kabini taktırdın 2-3 sene sonra o takma kabin yerinden oynayacak 10 bin tl havaya gitcek düşüncem bu şekil.Case bayisi benim traktöre 60 bin tl verdi.Jx 75 c sine de 110 bin dedi ben başağı 60 bine verip caseyi 100 bine indirsem nasıl olur çünkü case içime çok sindi özellikle kabin olarak ve yakıt olarak çok övdüler ama sizin fikirleriniz gene benim için çok önemli teşekkür ederim.

Kendi traktörünün üzerine 35 binlira teklif et en fazla 95 bine alirsin o traktörü

• Beğen
Daha geçen gün bir arkadaş jx100 ü 105 bine almadımı forumda. Jx75c 100 bin istemek nasıl bir duygu acaba. Tamam biri yerli biri montojı burda ama. Hayırlısı olsun kabinsiz traktör ileriye dönük hastalıklara yol açıyor. Bize birşey olmaz diyen abiler bugün kabin taktırdı keşke gençken taktırsaydık diyorlar

İthal İveco motor var ve tutuldu diye fiyatlar gerçekten abartıldı.

• Beğen
Başak a 10 bin içinde klima var ise güzel, Klima yok ise 6 bin civari kabinler mevcut. Jxc 75, başak 75 kadar vitesi yok, biraz daha kompakt. Bayilerin takasta senin traktöre verdiği paraya, alacagini kaca verdiğine bakma, cebinden kaç lira verecegine bak. Ayrıca illâ ki jxc alacak isen makul 2. El bak.

• Beğen

Evet kabin taktir fakat okadar pahali olmamasi lazim veya 2.el bak usta jxc iyidir lakin pek bi teferruat yok jx maxpro al diycem onunda fiyati aynidir maxproda vites sayisi fazla power suthutlle var 4x4 ve difransiyel kiliti dugmeli jxc lere son zamanda koydularmi bilmiyorum