Aramızdan Ayrılanlar.

22.11.2012
1,354
1,512

Değerli site yöneticisi arkadaşlar.lgere isimli arkadaşımız hakkın rahmetine varalı 1 yılı geçtiğini biliyorum.böyle arkadaşlarımızı guruptan çıkarsanız nasıl olur .yalnışmı düşünüyorum.

yanlış olan bişey yok..
olabilir...
belki ismini gördükçe hazin duygular tekrarlayıp insanın o anki neşeli durumuna istenmeyen etkiler verebilir...
kalsada önemli değil...
rahmetle yadederiz..
en iyisi yorumlardan çıkacak sonuç..
bakalım hayırlısı..

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun insallah..Zamaninda belirli konularda dusuncelerini soylemis ve belki birisi ne yardimi dokunmus olabilir..paylasimlari bosa gitmesin bence dursun uyeligi...

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Abinin bir paylaşımı, çok naif bi abiymis, Allah rahmet eylesin.

[Arkadaşlar benim çocukluktan beri yerden çıkan eski şeylere ilgim var ne bileyim tarlada bir çivi bulsam hemen hayaller kurarım acaba kim kullanmış kimlerin işini görmüş düşünürüm çok eski alet parçaları olsun ilgimi çeker sizden bir konuda yardım istiyorum bu metal dedektörü piyasası tamamen kandırmaca üzerine kurulu altın bulma ümidiyle çok kişi beş para etmez cihazlara dünyaları bayılıyor ben ise metal dedektörü istiyorum limitlerim belli 30 cm de metale ötsün yeter internette araştırdım ama millet uçmuş 5 km mesafe 10 mt derinlik gibi hamsinin kavağa çıkması ne kadar inandırıcıysa onlarda alan tarama diye cahil halkımıza kakalıyorlar ben sadece kendi tarlalarda traktörden düşen şeyleri bulsam bana yeter ilginç olur veya dedemin amcasının eskiden gömdüğü şeyler kısacası 30 cm ve 10 kuruş büyüklüğünde el dedektörü kullanan memnun olan varsa marka model bilgisi verirse ne çıkarsa yarı yarıya :D. ]]]]