Azim Çekirge 3 Sıralı 10'li Deneme vidyosu

Güzel ekipman . Biraz açıklarsan iyi olur . Kaç hp traktör çekiyo . Kaç cm derinlikte iş yapıyo? Fiyatı nedir ?
Traktör Johndeer 6155M 10 ayaklı 3 sıralı bir toprak kültüvatörü Avrupada yaygın olarak kullanılan ve modern pulluk diyede anılan bir makine.Aynı gücdeki bir traktör pulluk la 1.5m iş genişliginde calışırken bu makineyle 3 metre iş genişliginde çalışmakta.İş derinligi 15 cm den 50 cm e dek cıkabilmekte.Bu vidyoda ortalama 35 cm işderinliginde iş yapmakta.

Avrupada adamlar 70 hp den itibaren kullanabiliyorken bizimkilerde 120 hpden başlıyo tamda bi randımanı yok neden üretemiyorlar anlamıyorum ?
70 hp den başliyor dediginiz hangi ekipman bu urunun eşi henuz yok bu avrupa versiyon ve 2017 itibariyle seri uretim de yurt ići pazarda yer alcak.Ülkemiz de bu makineye benzer makineler var fakat hicbirisi avrupayi bir makine degil.

70 hp den başliyor dediginiz hangi ekipman bu urunun eşi henuz yok bu avrupa versiyon ve 2017 itibariyle seri uretim de yurt ići pazarda yer alcak.Ülkemiz de bu makineye benzer makineler var fakat hicbirisi avrupayi bir makine degil.
http://katalog.rolmako.com/mobile/index.html#p=75

Nem olmadan 50 cm derine inmek çok zor . Çünkü 25 cm altı kuru olacağı için taş etkisi görecek ve yaylar esneyecektir . Zaten bu ekipmanların amacı anız bozmakta kullanılmakta toprak yüzeysel olarak işlenip canlı organizma popilasyonunu artırmaktır . 50 cm sürmek istersem eger dip patlatan kullanmayı tercih ederim .tr geneli 80 90 100 hp traktör kullanıyor bu ekipman herkese hitap etmiyo o zaman . Ama rolmako ilgi özdöken gibi üreticiler 25 35 cm iş derinligine sahip pulluğa alternatif ürünler sunabiliyor . Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım