★★SEZON 2016★★ Deutzfahr agrofarm 430-420,fiat 7056,New holland tc5070 (GörkemÇetin)

★★SEZON 2016★★ Deutzfahr agrofarm 430-420,fiat 7056,New holland tc5070 (GörkemÇetin)

Bu yıl çektiğim videolardan kesitlerle klip haline getirmeye çalıştım umarım herkesin sezonu güzel ve bereketli geçmiştir:)
bir maşallahınızı alırım;)

[video=youtube;Cme_lIFNfKA]https://www.youtube.com/watch?v=Cme_lIFNfKA[/video]

İyi Seyirler...

Cevap: ★★SEZON 2016★★ Deutzfahr agrofarm 430-420,fiat 7056,New holland tc5070 (Görkem

Maşallah güzel edit olmuş. İzlediğim en iyi Türk yapımı tarım videolardan biri diyebilirim. Daha iyilerini de bekliyoruz tabiki.

Cevap: ★★SEZON 2016★★ Deutzfahr agrofarm 430-420,fiat 7056,New holland tc5070 (Görkem

Görkem 40000kere maşallah videoyu izlerken jd yi görünce kotktum[emoji32] o nasil geliyor öyle bu arada videolarda sezon ilerledikçe senin saçlarda uzamış cok güzel bi derleme olmuş Allah bereketini arttirsın devamını daha uzun isteriz izlerken izlerken bitiverdi[emoji3]

Teşekkürler:)
Güzel klip olmuş Görkem biraz daha uzun olsaydı keşke.
teşekkürler ağızda tat bırakmak önemli :)
Görkem 40000kere maşallah videoyu izlerken jd yi görünce kotktum[emoji32] o nasil geliyor öyle bu arada videolarda sezon ilerledikçe senin saçlarda uzamış cok güzel bi derleme olmuş Allah bereketini arttirsın devamını daha uzun isteriz izlerken izlerken bitiverdi[emoji3]

Teşekkürler, Abi jdyle alakalı konular aç beni ikna et söz bende alacam 6r;)
video uzun olacaktı bundan 40 saniye daha fazla, başka çok daha kaliteli fonla müzik sahibi izin vermedi kullanmama.

Çok güzel bir final videosu olmuş Görkem. Kusursuza en yakın ve profesyonelce düzenleyip hazırladığın videolarından birisi olmuş.

Eskiden malum teknolojik şartlar dolayısıyla insanlar bu tarz görüntülere kolay ulaşamıyordu. Şimdi ise hemen herkesin kolaylıkla ulaştığı İnternet sayesinde istediği zaman açıp bakabiliyor. Lakin maalesef tabiri caizse biraz daha boş içerikli videolar yayınlanan kanallar daha çok beğeni be abone sahibi oluyor. Fakat özellikle Bereket TV vb. kanallarda yayınlanan traktör içerikli yayınlar insanları bu tarz videoları da izlemeye teşvik ediyor. Youtube vb. siteler belki de ileriki yılarda daha çok ve yaygın kullanılacak bu tarz alanlarda.

Youtube'taki sanal TV'de hak ettiğin yeri en kısa sürede almanı diliyorum.

Çok güzel bir final videosu olmuş Görkem. Kusursuza en yakın ve profesyonelce düzenleyip hazırladığın videolarından birisi olmuş.

Eskiden malum teknolojik şartlar dolayısıyla insanlar bu tarz görüntülere kolay ulaşamıyordu. Şimdi ise hemen herkesin kolaylıkla ulaştığı İnternet sayesinde istediği zaman açıp bakabiliyor. Lakin maalesef tabiri caizse biraz daha boş içerikli videolar yayınlanan kanallar daha çok beğeni be abone sahibi oluyor. Fakat özellikle Bereket TV vb. kanallarda yayınlanan traktör içerikli yayınlar insanları bu tarz videoları da izlemeye teşvik ediyor. Youtube vb. siteler belki de ileriki yılarda daha çok ve yaygın kullanılacak bu tarz alanlarda.

Youtube'taki sanal TV'de hak ettiğin yeri en kısa sürede almanı diliyorum.

Teşekkür ederim İsmail Abi:)
You tube velinimet çifçiler için, bir makina veya traktör alacakken insana fikir veriyor en azından :)

Youtube dan asla para kazanmak, çok aşırı abonem olsun vs. gibi bir niyetim olmadı sadece türkiyede benim gibi klip şeklinde tarım üzerine video çeken yok kusursuz olması için uğraşıyorum diyebilirim bunun kıymeti bilinmiyor.

İçerik üretmek, videolar üretmek güzel hobim haline geldi zamanımı alsada ,önümüzdeki sezonda devam edicem içerik üretmeye, belkide birşeyleri yanlış yapıyorumdur hak ettiğim yere gelemezssem kanalıma seneye kilidi vuracam...