Case jx65c fren

Yok bu seride yok öyle bir şey.newholland TN75DA modeli var onda var ön disk fren 16x16 vites var ikinci el 50 bine bulursun. 3 silindir 75 hp.ıveco motor.konuyu eşelemeyin farmall 55 65 75C serilerinde ön fren yok.Ama bu traktöre şuan da AVRUPA da orta ölçekli çiftliklerinde bir çok çiftçi bu traktörün koltuğuna oturuyor.bazıları mavi renk bazıları kırmızı beyaz renk.ama aynı koltuk aynı motor ve aynı hidrolik var.

Valla bende de var dört çekerdeyken sağlam tutuyor ama işte çekere manuel geçirmek lazım servise söyledik bu olayı 700 tl ye elektro hidrolik yani Düğmeli dört çeker takiyorlar frene basilinca otomatik olarak 4 tekerde tutuyor

Uygun fiyat vermiş ben bu yıl sordum fabrikadan gelip takıyorlar istek üzerine 2000 lira civarı demişti. Orjinal elektrikli çeker gibi olurmu acaba orjinal olanlarda ek sistem var galiba.

Uygun fiyat vermiş ben bu yıl sordum fabrikadan gelip takıyorlar istek üzerine 2000 lira civarı demişti. Orjinal elektrikli çeker gibi olurmu acaba orjinal olanlarda ek sistem var galiba.
İnşallah ben bahar olunca taktıracam sadece ek bir beyin hidrolik için birde hidrolik takıyorlarmis servisteki ustamiz yemin ediyor parça fiyatına takiyoruz ben pek inanmıyorum gerçi [emoji1] [emoji1] bakalım nasıl olacak

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
İnşallah ben bahar olunca taktıracam sadece ek bir beyin hidrolik için birde hidrolik takıyorlarmis servisteki ustamiz yemin ediyor parça fiyatına takiyoruz ben pek inanmıyorum gerçi [emoji1] [emoji1] bakalım nasıl olacak

İnşallah elektro hidrolik motor var çok teferruat yok aynı araba uzaktan kumandası gibi kontrol eden kart ben kendim yapabilirmiyim diye araştırdım itici motoru bulsam gerisi kolaydı.