6115R TLS çalışma videosu

nominal(yani son gazda) 115 hp,maksimum 127 hp. IPM yani motor yönetim sistemiyle nominal 135 maksimum 140 hp.

yani ne 115 hp ne de 135 hp.tarla sürümünde vereceği maksimum değer 127 hp iken yol konumunda 140 hp.en önemlisi 538 nm tork var ki önemli olan da bu zaten.

bakmak isteyen aşağıdaki linkten broşürüne bakabilir: http://www.deere.co.uk/en_GB/docs/html/brochures/publication.html?id=d4edb87c#40

daha küçük çiftçi için şöyle 90 hp olup güç arttırmayla 105 felan olsa daha güzel olur.5r serisi nasıl acaba ?

jd.JPG

.......................

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
daha küçük çiftçi için şöyle 90 hp olup güç arttırmayla 105 felan olsa daha güzel olur.5r serisi nasıl acaba ?

5r serisinin dingil aralığı azıcık daha fazla olsa çok ideal olur diye düşünüyorum. Yeni kasa 5r mükemmel görünüyor kalite ucuz olmaz adamlar 5r ye bile ivt koymuştu yanlış hatırlamiyorsam. Mf 5700 serisi 5600 den farksiz sadece gösterge ve hidrolik çıkışlar değişti bir mf kullanicisi olarak fiyasko bir seri bence 5700sl. Hiç gelişme yok ne diye yeni seriyi alsin ki adam

5r serisinin dingil aralığı azıcık daha fazla olsa çok ideal olur diye düşünüyorum. Yeni kasa 5r mükemmel görünüyor kalite ucuz olmaz adamlar 5r ye bile ivt koymuştu yanlış hatırlamiyorsam. Mf 5700 serisi 5600 den farksiz sadece gösterge ve hidrolik çıkışlar değişti bir mf kullanicisi olarak fiyasko bir seri bence 5700sl. Hiç gelişme yok ne diye yeni seriyi alsin ki adam

5r yi bende çok beğendim ama çok çok önemli olan dingiller arası mesafesi kısa olduğu için bir mf 5600 5700 SL serisi ile kıyaslamada sınıfda kalır.Fiyat farkıda cabası tabi.

5r yi bende çok beğendim ama çok çok önemli olan dingiller arası mesafesi kısa olduğu için bir mf 5600 5700 SL serisi ile kıyaslamada sınıfda kalır.Fiyat farkıda cabası tabi.

John deere 5 serisinde dingil açıklığını az tutuyor çünkü kompakt olmasını istiyor. Adamlar bunlari çiftlik işlerinde kullanıyor Avrupada. 5600 serisi birkaç konuda üstün ama 5r de hakikaten çok kaliteli. Dediğim gibi dingil açıklığı 2, 45 in üstüne çıksa tadından yenmez.

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN
Dingil açıklığı bu kadarmı önemli yani gerçi 5700 işe 5r farklı klasmanlar. Gidin 6m ile karşılaştırın. Adamlar küçük kompakt bir traktör yapmışlar dünya teknolojiyi içine koymuşlar daha ne yapsınlar.