5105

Selamün aleyküm arkadaşlar m5105 kullanan arkadaşlar yakıt nasıl bi de mazot seçiyor mı biz kullandık 4 litre yaktı pullukla ve mazot filtresini temizliyorum mazot seçiyor tarım krediden alıyoruz ve şimdi bu yüzden babam new Holland t5 115 almayı düşünüyor sizin traktörlerde mi 4 litre yakıyor

jd 5105m ben kullanıyorum arkadas
genelleme petrolden alsamda bazen bende tkk dan alıyorum guz donemı sadece bır motorda sıkıntı yasadım yakıttan depoya kadar soktum olmadı fıltredenmıs meger yakıt konusu bence ıyı ama tek ceker traktorden cıftcekere gectıysenız fazla gelır bu gercek

Selamün aleyküm arkadaşlar m5105 kullanan arkadaşlar yakıt nasıl bi de mazot seçiyor mı biz kullandık 4 litre yaktı pullukla ve mazot filtresini temizliyorum mazot seçiyor tarım krediden alıyoruz ve şimdi bu yüzden babam new Holland t5 115 almayı düşünüyor sizin traktörlerde mi 4 litre yakıyor

Arkadasım hanı ne oldu ılk aldığında çok memnundunuz yakıt 2.2 demıstın yanlış anlama elestırı degıl benımkısı ne olurda yakıt arttı sızın td 110 kraldı bence

Hocam 4 lıtre ne demektır. Kullanıcı hatası olsa bıle o kadar cıkamaz dıye dusunuyorum sıkıntısı vardır kesınlıkle. Cokmu zorlanıyor pullukta ? Acaba pullukmu buyuk gelıyor