MF 5450 DERKEN 5612.?

benim td ile ilgili kötüleyici kararım yoktur sende sie git bu konumdan anladın...

Bak kardeşim klavye delikanlılığı yapma boşuna herkes senin zaten ne mal olduğunu anladı sende bence çık bu forumdan abilerin falan girsin senin yaşına hitap etmiyorum sen git biraz çocuk oyunları falan oyna bi rahatla hadi canım.

182 bin dedin 183 bin dedin 192 bin dedin sonra aldım dedin foto cekemedim sevinçten dedin yok olmadı nisanda gelecek dedin sonra söz nail abi için o traktörü alacam dedin .sonra 21.12.2016 da aldım dedin yok olmadı 11 12 2016 dedin .sonra bn aldım ilerisi umrumda degil dedin madem aldın faturayı kestirmişsindir ha yok kesilmedi diyorsan almamışsındır .sözleşme yaptım dersen oda yok olsa resmini cek dedim gelmedi . Şimdi gelelim asıl mevzuya aldın almadın kimsenin umrunda degil ama kimseyi borcuyla yada mal varlığıyla dalga gecemessin .

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Kendinizi bu kadar zirvede görmeyin be yahu aldım diye dolandırıcılık yaptığınız yetmiyo birde insanların mallarına laf ediyosunuz bakın böyle varlıkların bu forumda yeri yok sizin gibiler yüzünden forumdan soğuyor millet yol yakınken saçmalıklarınızı alıp terkedin bence forumu.

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Arkadaşlar olabilir. Neden derseniz geçen ay fuardan 5430 aldığımda 150 bine hatta takasla aldım birde 5710 sl efficent vardı sordum ne kadar diye 210 a satıldı dedi bayi. Belki bana fazla bile söylemiş olabilir. 5710 sl 5600 serisinden daha ye i model. Birde arkadaş illa satış sözleşmesi yapmıştır. Onu buraya katabilir. Hayırlı olsun bu arada.

Abiler konuyu kilitleyebilirsiniz, kısa bir soruşturmadan sonra arkadaş gerekli bilgileri veremedi. Fatura bilgisi diye gösterdiği resimde rakamları birbirine uymuyor.

Yalan dolanma yürüyeceğim bir sürü platform var oralara git.

Burada gerçekler konuşur, yalana yer yok.
Anında ayıklarlar.

• Beğen
Tepkiler: Aspir