Farmall 55 C kendi küçük marifetleri büyük.

farmall c türkiyede satılan yanı bizim kullandığımız jxc serisi gerçekten güzel traktörler new holland tutkunuydum 2013 td65d almaya gittim denedim ve ordaki başka galeride şuan elimde olan 75c yi gördüm üzerine çıkar çıkmaz aradaki farkı konforu ergonomiyi anlamaya çaba sarf etmeye gerek yok hiç düşünmeden ben bunu alıyorum dedim ve iyikide almışım her binişimde ilk günki gibi biniyorum kıymetini bilelim ...ha bu arada bi elektirik cakına benzer bişey var kapaklı küçük bi fiş yeri ne işe yaradığını bilen varmı?

farmall c türkiyede satılan yanı bizim kullandığımız jxc serisi gerçekten güzel traktörler new holland tutkunuydum 2013 td65d almaya gittim denedim ve ordaki başka galeride şuan elimde olan 75c yi gördüm üzerine çıkar çıkmaz aradaki farkı konforu ergonomiyi anlamaya çaba sarf etmeye gerek yok hiç düşünmeden ben bunu alıyorum dedim ve iyikide almışım her binişimde ilk günki gibi biniyorum kıymetini bilelim ...ha bu arada bi elektirik cakına benzer bişey var kapaklı küçük bi fiş yeri ne işe yaradığını bilen varmı?

Güzel yorum.

• Beğen
Tepkiler: traktörcü
Arkadaşlar bu jack 12 volt elektrik çıkışıdır.Dışarıya elektrik çekmek içindir.Örneğin balya makinesi,silaj makinesi,havalı mibzer gibi ekipmanlara lamba takılacaksa bu çıkış veya çakmaklık çıkışı kullanılabilir.

Jx 55 c nin hakkı 3 12 pulluk.Mısır yeri çok olsun 30 cm bozma ister.Tava göre 1T3 6 km/h 1T4 8 km/h 1900 devir ideal sürüm hızıdır.Motoru boşuna yoruyor.Motor beygir gücüne göre ağır olduğu için fazla tutunuyor 1T2 4 km/h ile yırttınıyor.Güç birim zamanda yapılan iştir.Motor aşırı sıkışık gittiği için yakıtıda arttırır.

Çark gibi olan elektrik almak için o kapak çıkıyor içi römork prizine benziyor. Bi tanede lastik kapaklı var. Unutuyorum kullanım klavuzuna bakmayı. Ön tarafta fren pedalının yanında çakmaklık takmak için yer var fişi hazır.