Paysa prefabrik ciftlik

Arkadaslar Paysa sirketinin prefabrik ciftlikleriyle tecrubesi olan ciftci kardeslerim varmi? Gezip goren arkadaslar varmi? tecrubelerini paylasabilirler mi? Model olarak cok guzel ciftlikleri var, cok basit kurulum maliyet olarakta bircok ciftlikten hesapli diye dusunuyorum. Ben 100 baslik bir besi ciftligi kurmak istiyorum.

Ben 100 başlık için teklif almıştım Ekim/2016'da 224.000-TL idi KDV dahil oldukça uygun fiyattı.
Aşağıdaki malzemeler için.

1. 1 adet GERME YAPI K2 SERI - 100 BAS SAGMAL AHIR
2. 1 adet ÇADIR YAPI - BUZAGI BARINAGI - YERLI EKONOMIK BEYAZ/HAKI
3. 2 adet KONTEYNER - WC-DUS KONTEYNER
4. 2 adet PANEL KONTEYNER - YASAM KONTEYNER PK.C720,02
5. 1 adet PANEL KONTEYNER
6. 1 adet PANEL KONTEYNER - LABORATUVAR PK.B601,00

Ben 100 başlık için teklif almıştım Ekim/2016'da 224.000-TL idi KDV dahil oldukça uygun fiyattı.
Aşağıdaki malzemeler için.

1. 1 adet GERME YAPI K2 SERI - 100 BAS SAGMAL AHIR
2. 1 adet ÇADIR YAPI - BUZAGI BARINAGI - YERLI EKONOMIK BEYAZ/HAKI
3. 2 adet KONTEYNER - WC-DUS KONTEYNER
4. 2 adet PANEL KONTEYNER - YASAM KONTEYNER PK.C720,02
5. 1 adet PANEL KONTEYNER
6. 1 adet PANEL KONTEYNER - LABORATUVAR PK.B601,00
Metre karesini kaç tl ye yapıyorlar

inekler doğum yaptı buzağıları koyacak yerim var sütten kesilen danaları satıyorum ancak gelecek yıl buzağları satmayıp büyütecem ve bakacak yerim yok o yüzden 20x50 lik bir genç hayvan barınağı yapacam böyle prefabrik bir şey düşünüyorum o yüzden sordum

Hazır Çadır Fiyatları

sayfamızdan büyükbaş küçükbaş hazır çadır fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Lütfen aklınıza takılan tüm hususları sorabilirsiniz.

Saygılarımızla.
Ben ilgileniyorum fakat tereddütlerim var. İlk önce aşırı iklim olaylarına dayanıyor mu? Hayvan sağlığına artı ve eksi etkileri neler? Özellikle maliyet konusunu merak ediyorum. Mesela 15x40=600 metrekare alan olsa, zeminin betonunu atsak sonra çadırın maliyeti ne olur?

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben ilgileniyorum fakat tereddütlerim var. İlk önce aşırı iklim olaylarına dayanıyor mu? Hayvan sağlığına artı ve eksi etkileri neler? Özellikle maliyet konusunu merak ediyorum. Mesela 15x40=600 metrekare alan olsa, zeminin betonunu atsak sonra çadırın maliyeti ne olur?

Sitede fiyatlarınız varmış.. çanakkale ye yakın kurduğunuz büyükbaş hayvan barınağı var mı? Gidip görmek isterim

• Beğen
Tepkiler: sermimar
Devam eden değil halihazırda kurduğunuz kullanımda olan bir ahırı gezmek isterim. Yakınlarda varsa eğer/QUOTE]

En yakın bitmiş Konya'da var.

Hocam ağzınızdan zorla alıyoruz lafları :) Açıklarmısınız Konyada tam olarak nerede adres ve telefon alabilir miyiz?
Paysa'dan ne gibi farkları var maliyetten başka ?
Garanti Süresi ? Kullanım Ömrü ?
Yağmur-Kar-Rüzgar dayanıklılığı. Bunlar garanti Kapsamında mı ? Yanıyor mu ? Yanmıyor mu ?
Yalıtımlı demişsiniz ne derece yalıtımlı ? Yazın sıcakta-Kışın Soğukta kaç derece farkediyor.
Daha sonradan genişletmek büyütmek istesek ekleme yapılabiliyor mu ?
Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)Teşekkür ederim cevaplarınız için şimdiden.

Hocam ağzınızdan zorla alıyoruz lafları :) Açıklarmısınız Konyada tam olarak nerede adres ve telefon alabilir miyiz?
Paysa'dan ne gibi farkları var maliyetten başka ?
Garanti Süresi ? Kullanım Ömrü ?
Yağmur-Kar-Rüzgar dayanıklılığı. Bunlar garanti Kapsamında mı ? Yanıyor mu ? Yanmıyor mu ?
Yalıtımlı demişsiniz ne derece yalıtımlı ? Yazın sıcakta-Kışın Soğukta kaç derece farkediyor.
Daha sonradan genişletmek büyütmek istesek ekleme yapılabiliyor mu ?
Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)Teşekkür ederim cevaplarınız için şimdiden.

Ne sorarsanız onun cevabını alıyorsunuz Eren Bey.

Hayvan çiftliği projelerinde;
1. Kullanılan çelik daldırma galvanizli olup, ömürlüktür. Herhangi bir paslanma ya da küflenme gibi bir sıkıntısı olmaz.

2. Standartta 80 kg/m2 kar yükü ve 120km/saat rüzgar yükü olarak hesap yapılmaktadır.

3. Küçükbaş ve büyükbaş hayvancılıkta yalıtımlı yapmıyoruz. Yazın etrafı açılıyor, kışınsa kapalı oluyor. Kışın havalandırma amaçlı tepe havalandırması yapılıyor. Tepe havalandırması manuel / otomatik / sürekli açık yapılabiliyor.

4. Projesine uygun olarak boy uzunlukta ekleme yapabilirsiniz.

5. Kullanılan branda özellikleri şu şekildedir.
Ahır, ağıl, sağımhane vb. yapılar için 1100 dtex dokuma, çift taraflı PVC kaplamalı ve çapraz lifli polyester tekstil bezden üretilmiş (gözeneksiz ve en az 650 gr/m² birim ağırlığa, en az 400 N yırtılma direnci, 4000 N/5cm kopma direnci, 100N/5cm yapışma direncine sahip), UV korumalı, yüzeyi laklı, TS EN 13501-5’e göre yangın dayanım sınıfı B1 olan, mantar, küf tutmayan, hayvansal dışkı, gaz, asit gibi etkenlere karşı dayanıklı, su geçirmez özellikli, -30°C ile +70°C arası sıcaklık dayanımına sahip, ışık geçirgen beyaz renkli membrandır.

Aklınıza takılanları sorabilirsiniz.