Tümosan 8195 mi kubota m9540 mı

hidrolik hassasiyeti derken? Bir arkadaşta da vardı. Onun da derdi arka hidroliğini hasasiyeti di. Arka malzeme dalıp gidiyormuş. Sanırım kalıtsal anlaşılan. O da birçok kez servis çağırmış. Çare bulamamışlar. Bilginize. Bende katılıyorum deutz tan sonra tümosan sıkar biraz. Ama olsun alışırım ben dersen olur. Yoksa biraz daha konforlu traktör al derim. Yani bence 9540 derim.

Aynen abi hidroliği berbat 1cm indir kolu arkadaki alet şeseye kadar oturur sattım kubota aldım şimdi m8540 deutz dan iyi özellikle yakıtı

Türkiye de ilk bayilik ve satışlar bizden oldu 8 bin saatte motormumuz var daha sıfır gibi ama diğer traktor markaları daha 500 veya 1000 saatte gelmeden sanayiden çıkmıyor arıza veriyor.Ama biz inanin 7 senedir servisiyiz arıza oranı sıfır servisten para kazanamiyoz açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: muhammed85
Türkiye de ilk bayilik ve satışlar bizden oldu 8 bin saatte motormumuz var daha sıfır gibi ama diğer traktor markaları daha 500 veya 1000 saatte gelmeden sanayiden çıkmıyor arıza veriyor.Ama biz inanin 7 senedir servisiyiz arıza oranı sıfır servisten para kazanamiyoz açıkçası.
Bazı firmaların 20 bin 30bin hatta 80 bin saatte traktörleri var ama bizim traktörlerimiz arıza yapmaz demiyorlar sonuçta kul yapısı onlarda biliyor. Fakat kubota için bizim Traktörlerimiz arıza yapmaz demek çok fazla iddialı geldi bana. Japonlara saygım sonsuz bu arada.

Servisten para kazanamıyorsan ne iş yapıyorsunuz peki

• Beğen
Tepkiler: Ahidagli11