4lü 12 numara pulluk

Dikyolun pullukları iyidir.aslında takasdada değerlenebilirdi herhangi bir sorunu yoksa.onun dışında fiyatı yüksek gibi

bir sorunu yok ama ünlünün 14 numara pulluğunu aldık piyasanın 1000 tl ucuzuna geldi kooparatiften aldığımız için takas imkanı olmadı fiyatta biraz pazarlık payı var tabi pulluk sıfır gibi herşeyi yeni boyasına kadar

Biz uzun yıllar dikyolun 4 Lu 10 numaralarını 80-66lar için kullandık.caselere kucuk geldiği için geçen yıl ikisinide Necip Tutmaz ın 4li 12 profil şade sigortalı pulluklarıyla takasa verip değiştirdik.bizimkilerde maviydi.uzerinde havsa yazısı görünce bizim pulluklarn olma ihtimali geldi uzun kopruden oraya satılmış olabilir.ne kadar zamandır kullanıyorsunuz bunları

Biz uzun yıllar dikyolun 4 Lu 10 numaralarını 80-66lar için kullandık.caselere kucuk geldiği için geçen yıl ikisinide Necip Tutmaz ın 4li 12 profil şade sigortalı pulluklarıyla takasa verip değiştirdik.bizimkilerde maviydi.uzerinde havsa yazısı görünce bizim pulluklarn olma ihtimali geldi uzun kopruden oraya satılmış olabilir.ne kadar zamandır kullanıyorsunuz bunları

bunları sıfır almıştık 15 20 senedir kullanıyoruz tahtaları demirleri falan yaptırmak için havsaya götürmüştüm ordaki usta boyasını yapıp üstüne kendi reklamını yapmış oyüzden yazılar öyle :)

bunları sıfır almıştık 15 20 senedir kullanıyoruz tahtaları demirleri falan yaptırmak için havsaya götürmüştüm ordaki usta boyasını yapıp üstüne kendi reklamını yapmış oyüzden yazılar öyle :)

Surumleri çok güzel pulluklar bunlar.orta kol ve yan kol ayarını sabitledimi anızda akıyordu resmen.salmadıkça aşağı saldırmaz.salınca da girer.çok yer surdum bu tip dikyollarla.kullanan pişman olmaz